موج
کدخبر : ۲۷۳۵۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273544

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان:

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان با اشاره به مسدود بودن محور جاسک_سیریک، گفت: آبگرفتگی شدید و غیر کنترل در استان تا کنون وجود نداشته و تنها برخی مناطق از شهرستان های جاسک، میناب و حاجی آباد آبگرفتگی جزیی داشته است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، رضا مدرس ضمن اعلام این مطلب در جمع خبرنگاران، افزود: تمامی تجهیزات و امکانات به منظور بازگشایی محورهای یاد شده به کار گرفته شده و امید است هر چه زودتر این دو محور نیز رفع انسداد شوند.

وی به آخرین وضعیت بارشی در شهرستان ها اشاره کرد و گفت: بیشترین بارش در شهرستان های بندرخمیر با 84/5 میلیمتر، حاجی آباد 44/8میلیمتر، جاسک 41/3 و بندرعباس 40 میلیمتر به وقوع پیوسته است.

مدرس اضافه کرد: آبگرفتگی  شدید و غیر کنترل در استان  تا کنون وجود نداشته و تنها برخی مناطق از شهرستان های جاسک، میناب و حاجی آباد آبگرفتگی جزیی داشته است.

وی تصریح کرد: در برخی از روستاهای استان از جمله در شهرستان بندرلنگه دچار آبگرفتگی شدند که عوامل ذی ربط در حال بررسی آخرین وضعیت روستاهای تمامی شهرستان های استان هستند.

وی با اشاره به خسارات احتمالی سامانه بارشی در استان، افزود: خسارات مالی در تمامی نقاط استان در  دست بررسی است و خوشبختانه این بارندگی ها با تمهیدات لحاظ شد و ارایه توصیه های ایمنی به مردم تا کنون خسارت جانی در  پی نداشته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها