موج
کدخبر : ۲۷۱۹۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-271924

توصیه پلیس در پیشگیری از سرقت دام و طیور؛

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان ابرکوه برای پیشگیری از سرقت احشام و طیور به شهروندان به خصوص دامداران هشدار داد و گفت:از خرید و فروش دام به افراد ناشناس و پذیرفتن چک خودداری کنید.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سرهنگ علیرضا زارع جانشین فرمانده انتظامی شهرستان ابرکوه در راستای پیشگیری از سرقت احشام و طیور به شهروندان بخصوص دامداران هشدار داد و از آنها خواست هشدارهای پلیس را همیشه مدنظر داشته باشند تا مورد سوء استفاده سارقان قرار نگیرند.

زارع در راستای پیشگیری از سرقت احشام و طیور به دامداران هشدار داد و از شهروندان خواست کلیه نکات ایمنی و هشدار های پلیسی را جهت پیشگیری از سرقت مدنظر داشته باشند.

سرهنگ زارع گفت: دامداران در سرشماری احشام از پلاک داغ شماره کوب به نام دامدار استفاده کرده و نسبت به تعیین صلاحیت چوپانان و نگهدارنده دام اقدام نمایند.

وی خاطرنشان کرد: از خرید و فروش دام به افراد ناشناس و پذیرفتن چک خودداری کنند.

زارع ادامه داد: به تشدید حفاظت فیزیکی محل نگهداری احشام خود اهمیت داده و در صورت امکان محل نگهداری دام را به دوربین مداربسته مجهز کنند.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان ابرکوه در پایان از دامداران خواست: هرگونه فرد یا خودرو مشکوک را در نزدیکی محل نگهداری احشام رویت کردند مراتب را سریع به پلیس 110 اعلام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها