جانشین فرمانده انتظامی هرمزگانبا اشاره به افزایش ۱۱۳ درصدی کشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه پارسال افزود: در این مدت ۱۳ مرحله طرح پاکسازی نقاط و محلات آلوده از وجود و توزیع مواد مخدر در استان اجرا شد و تعداد ۲۳ نفر از خرده فروشان و توزیع کنندگان مواد مخدر شناسایی و دستگیر شده اند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ «عباسعلی بهدانی فرد» با اشاره به اجرای طرح‌های مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ در تعطیلات نوروزی، گفت: در اجرای طرح نوروزی در مجموع  ۱ تن و ۴۲۶ کیلو گرم انواع مواد مخدر شامل  تریاک، حشیش، هرویین و سایر مواد از قاچاقیان کشف شد.

وی با اشاره به افزایش ۱۱۳ درصدی کشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه پارسال افزود: در این مدت ۱۳ مرحله طرح پاکسازی نقاط و محلات آلوده از وجود و توزیع مواد مخدر در استان اجرا  شد و تعداد ۲۳ نفر از خرده فروشان و توزیع کنندگان مواد مخدر شناسایی و دستگیر شده اند.

وی  هدف پلیس از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی را افزایش امنیت، آسایش عمومی شهروندان بیان کرد و گفت: پلیس با  تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش می‌کند و لازم است شهروندان نیز ضمن رعایت نکات ایمنی و امنیتی در پیشگیری از جرایم، هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان  از همکاری خوب مردم با پلیس در شناسایی ، کشف جرایم و دستگیری مجرمان قدردانی کرد.