موج
کدخبر : ۲۷۱۵۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-271546

مسئول کمیته فرهنگی و تفریحی ستاد اجرایی خدمات سفر شهر اصفهان اعلام کرد:

مسئول کمیته فرهنگی و تفریحی ستاد اجرایی خدمات سفر شهر اصفهان ازبرگزاری 70 برنامه شاد و متنوع درایام نوروز در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مرتضی رشیدی گفت: امسال ۷۰ برنامه در قالب هزار رویداد فرهنگی، تفریحی و اجتماعی در ستاد اجرایی خدمات سفر شهر اصفهان در ایام نوروز در اصفهان درحال اجرا می باشد.

وی هدف این کمیته از اجرای این برنامه ها را بازتولید و بازنمایی آیین‌ها، رسوم و سنن تاریخی مردم شهر اصفهان بیان کرد و گفت: امسال سیاست شهرداری این بود که برنامه‌ها را به صورت منطقه‌ای گسترده‌تر کند و ۱۱ منطقه شهرداری اصفهان به مجموعه برنامه‌های فرهنگی، تفریحی اضافه شد.

رشیدی جنگ نوروزی همراه با پخش زنده رادیویی، ویژه برنامه صدای بهار در میدان امام حسین (ع)، ویژه برنامه گالری شهر در قالب تابلوهای تبلیغات شهر را از جمله برنامه های امسال بیان کرد و گفت: در بخش گردشگری نیز ویژه برنامه‌هایی تا فردا در سطح شهر برگزار می‌شود.

مسئول کمیته فرهنگی و تفریحی ستاد اجرایی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: در محور چهارباغ عباسی جشنواره نوروزی با اجرای زنده گروه‌های موسیقی، اجرای جنگ، تئاتر خیابانی و نوروزی خوانی همچنین گالری بهارانه شامل گالری نقاشی های کودکانه با موضوع نوروز تا ۱۳ فروردین اجرا می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها