موج
کدخبر : ۲۷۰۰۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-270010

مدیرکل کمیته امداد اصفهان:

مدیرکل کمیته امداد اصفهان از توزیع ۳۰ هزار کیلو گوشت در میان مددجویان تخت پوشش کمیته امداد اصفهان خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدرضا متین پور از توزیع ۳۰ هزار کیلوگرم گوشت منجمد گوساله در میان مددجویان اصفهانی خبر داد و بیان داشت: نزدیک به یک میلیارد تومان از محل منابع دولتی و مشارکت مردمی در این زمینه هزینه شده است.

وی افزود: توزیع این میزان گوشت برای دو مرحله برنامه‌ریزی‌شده است که مرحله اول آن به میزان ۱۵ هزار کیلو در هفته گذشته انجام شد و ۱۵ هزار کیلوگرم دیگر نیز در حال توزیع در میان خانوارهای مناطق هدف است.

متین پور بابیان اینکه این گوشت‌ها با همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان تهیه‌شده است، گفت: نزدیک به یک میلیارد تومان از محل منابع دولتی و مشارکت مردم نیکوکار اصفهان در این زمینه هزینه شده است.

وی جامعه تحت حمایت این نهاد را متعلق به آسیب‌پذیرترین اقشار جامعه معرفی و تصریح کرد: نوسانات اخیر در قیمت کالاهای اساسی و به‌ویژه مواد پروتئینی باعث خروج گوشت از سبد خرید بسیاری از این خانوارها شده و این مسئله کار را برای نهادهای حمایتی و به‌ویژه کمیته امداد اصفهان سخت کرده است؛ ولی باوجود همه مشکلات با همه توان به دنبال کمک مؤثر به جامعه تحت حمایت خود برای مدیریت این نوسانات قیمتی هستیم.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان کمک مؤثر به اقشار آسیب‌پذیر را مستلزم توجه ویژه همه اعضای جامعه به نیازمندان دانست و با اشاره به برگزاری جشن نیکوکاری در نیمه اسفندماه امسال با چنین رویکردی، یادآور شد: امکان مشارکت در این رویداد بزرگ برای حمایت از نیازمندان اصفهانی در آستانه نوروز، کماکان مقدور است و همشهریان عزیز می‌توانند با مراجعه به دفاتر این نهاد و یا شماره‌گیری کد #۰۳۱*۸۸۷۷* در این امر خداپسندانه سهیم شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها