موج

رئیس شورای شهر مهریز:

رئیس شورای شهر مهریز گفت: طی ماه اخیر و به مناسبت هفته درختکاری ۱۰۰۰ اصله درخت در خیابان های مهریز کاشته شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، مهدی زارع بیدکی رئیس شورای شهر مهریز در نشست با خبرنگاران این شهرستان اعلام کرد: کل فضای سبز بلوارها، میدان‌ها، پارک‌ها و تمام خیابان‌های اصلی شهر مهریز به پیمانکار بومی واگذارشده است و ماهیانه یک میلیارد و 350 میلیون ریال در این زمینه هزینه می‌شود و کلیه کارهای آبیاری، کود دهی، هرس، گل‌کاری و تهیه ماشین‌آلات مورد نیاز بر عهده این پیمانکار خواهد بود.

وی افزود: قرار است در طول سال 100 هزار بوته گل فصلی توسط پیمانکار کاشته شود که از این تعداد تاکنون 30 هزار بوته گل فصلی در سطح شهر کاشته شده است.

 رئیس شورای دوره پنجم شهر مهریز بابیان این‌ که در ۵ نقطه از خیابان‌های اصلی و میدان‌ها شهر درختکاری انجام‌شده است افزود: طی ماه اخیر به مناسبت هفته درختکاری در میدان شهید صدوقی، بلوار دانشگاه، خیابان دی به سمت غربال بیز و خیابان امام حسن مجتبی به سمت بلوار خاتم‌الانبیاء حدود ۱۰۰۰ اصله درخت کاشته شد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: ۶ گروه ورزشی برای پارک‌های شهرک شهید علی زارع، مجتمع مسکونی کوثر، پارک لاله، پارک شهرک سلمان بغدادآباد، پارک مسکن مهر شهرک شهید رجایی و شهرک امام رضا (ع) خریداری‌شده است که هر یک از این ست‌ها به ارزش 100 میلیون ریال است و یک ست ورزشی ویژه نیز برای پارک بزرگ کوثر به ارزش 700 میلیون ریال تدارک دیده‌شده است که در سال جدید نصب خواهد شد. همچنین ۶۰ نیمکت برای پارک‌های سطح شهر به ارزش یک‌صد میلیون ریال خریداری‌شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها