موج

جانشین فرماندهی انتظامی استان هرمزگان گفت: از دو خودرو 600 هزار نخ سیگار قاچاق کشف شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان،  سرهنگ «عباسعلی بهدانی فرد» در جمع خبرنگاران از کشف 600 هزار نخ سیگار قاچاق از 2 خودرو و دستگیری 2 نفر قاچاقچی کالا در بامداد امروز خبرداد و افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر بامداد امروز حین گشت زنی در یکی از محورهای فرعی شهرستان بندرعباس به دو دستگاه خودرو مشکوک و دستور توقف دادند.

وی افزود: رانندگاه خودروها بدون توجه به دستور پلیس و علائم هشدار دهنده با افزایش سرعت اقدام به فرار کردند که در یک تعقیب و گریز سریع خودروها متوقف و در بازرسی از آنها جمعا 600 هزار نخ انواع سیگار قاچاق کشف و ضبط شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان اظهارداشت: در این رابطه 2 نفر از قاچاقچیان کالا دستگیر و به همراه محموله قاچاق مکشوفه به یگان انتقال که با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

این مقام انتظامی استان ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در شناسایی و کشف جرایم و دستگیری مجرمان، خطاب به افراد فرصت طلب و قانون شکن گفت: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی و کشف جرایم، از این پس مجرمان و متهمان در امان نخواهند بود و با مجرمان با قاطعیت برخورد می گردد.

جانشین فرماندهی انتظامی هرمزگان هدف پلیس از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را افزایش امنیت، آسایش عمومی شهروندان عنوان کرده و اظهارداشت: پلیس با به‌کارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش می‌کند و لازم است شهروندان نیز ضمن رعایت نکات ایمنی و امنیتی در پیشگیری از جرایم، هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها