موج
کدخبر : ۲۶۹۱۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269188

معاون سیاسی و امنیتی استاندار یزد؛

معاون سیاسی و امنیتی استاندار یزد گفت: ایجاد امید، آرامش و امنیت روانی در جامعه از مهم‌ترین وظایف در این مقطع زمانی است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، احمد ترحمی معاون سیاسی و امنیتی استاندار یزد در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یزد با اشاره به شرایط فعلی کشور، اظهار کرد: دولت ‌تدبیر و امید در صف مقدم رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم است و در این مقطع از زمان ضروری است بین مردم و مسئولان، اتحاد، هم‌افزایی، همدلی، درک عمومی و تفاهم به وجود آید .

وی با تأکید بر این که نباید اقداماتی انجام شود که امید مردم به یأس و ناامیدی شود، افزود: ایجاد امید، آرامش و امنیت روانی در جامعه از مهم‌ترین وظایف در این مقطع از زمانی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گفت: برای حفظ نظام، حمایت از دولت و سایر قوا که همه اعضای یک پیکر هستند در اولویت قرار دارد و دولت تلاش می‌کند علی‌رغم همه شرایط تحمیلی و تحریم‌های ظالمانه در راستای رفع مشکلات مردم گام بردارد.

‌ترحمی یکی از وظایف اصلی وزارت کشور را برگزاری انتخابات دانست و تصریح کرد: در اسفند ماه سال آینده انتخابات مهمی را در پیش داریم که باید با تلاش مضاعف انتخاباتی سالم، با نشاط و با مشارکت بالا همراه با رفع نواقص احتمالی را برگزار کنیم.

این مسئول در پایان سخنان خود اداره کل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری را آیینه تمام نمای حوزه معاونت ‌سیاسی دانست و ضمن تقدیر از تلاش‌ها، تعهد و جدیت عباس حیدری مدیرکل سابق دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری برای سیدمهدی طلایی مقدم در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت نمود و گفت: با شناختی که از ایشان داریم امیدواریم بتوانند منشاء خیر باشند و اقدامات اثربخششان ‌را به زودی مشاهده کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها