موج

رئیس پلیس راه استان اردبیل:

رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت:طرح نوروزی از 25 اسفند ماه همزمان با سراسر کشور در اردبیل آغاز می‌شود و تا 17 فروردین سال آینده ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل،سرهنگ حجت فتاحی شامگاه امروز در جمع خبرنگاران اظهارکرد: طرح نوروزی از 25 اسفند ماه همزمان با سراسر کشور در اردبیل آغاز می‌شود و تا 17 فروردین سال آینده ادامه خواهد داشت.

وی افزود:امسال شعار طرح نوروزی پرهیز از خطر و آرامش در سفر است و ارتقای ایمنی جاده‌ها اولویت اساسی است تا گردشگرانی که در جاده‌های استان تردد دارند سفر خوبی و سلامت به دنبال داشته باشند.

فتاحی تصریح کرد: در طرح نوروزی سال گذشته یک هزار و 34 نفر در جاده‌های کشور جان خود را از دست دادند که در جاده‌های استان 6 نفر فوتی داشتیم که نسبت به سایر استان‌ها آمار فوتی استان در طرح نوروزی پایین بود.

فتاحی تصریح کرد: امسال 182 نفر به دلیل تصادفات جاده‌ای جان خود را از دست داده‌اند که 119 تصادف فوتی در 30 کیلومتری شهرها داشتیم که نیاز است اقدامات لازم در این زمینه از جمله ایمنی‌سازی جاده‌ها در نزدیکی شهرها انجام شود.

وی بیان کرد: ارتقای سیستم روشنایی، بریدگی و ایمن‌سازی جاده‌ها باید مبنای کار باشد و اهتمام ویژه مسئولان امری لازم است تا شاهد سلامتی این مردم باشیم.

رئیس پلیس راه استان اردبیل از آمادگی پبس راه استان برای اجرای طرح نوروزی خبر داد و افزود: در این زمینه با برنامه‌های لازم اقدامات مناسبی انجام می‌شود تا گردشگران در جاده‌های استان خاطرات خوبی را رقم بزنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها