موج
کدخبر : ۲۶۸۴۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-268407

رییس سازمان نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس کشور عنوان کرد؛

رییس سازمان نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: اکنون در حال تحول در آموزش و پرورش هستیم و سازمان نوسازی مدارس نیز به سهم خود با تغییر در فضاهای آموزشی، تحقق این سند را دنبال می کند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، مهرالله رخشانی مهر رییس سازمان نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس کشور روز سه شنبه در آیین افتتاحیه همایش بین المللی مدرسه ایرانی ـ معماری ایرانی در یزد اظهار داشت: اکنون در حال تحول در آموزش و پرورش هستیم و سازمان نوسازی مدارس نیز به سهم خود با تغییر در فضاهای آموزشی، تحقق این سند را دنبال می کند.

وی با اشاره به برگزاری همایش بین المللی مدرسه ایرانی ـ معماری ایرانی و تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این همایش در یزد اظهار داشت: از سال 72 این همایش در قالب گردهمایی های کارشناسان سازمان نوسازی مدارس آغاز شد.

وی ادامه داد: اما از سال 85 به صورت ملی در قالب همایش ملی با عنوان مدرسه ایرانی و معماری ایرانی آغاز شد و در امسال برای نخستین بار در گستره بین المللی برگزار می شود.

هشتمین همایش و نخستین گردهمایی بین المللی مدرسه ایرانی، معماری ایرانی ، روز سه شنبه با حضور وزیر آموزش و پرورش در دانشگاه یزد آغاز شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها