موج
کدخبر : ۲۶۸۲۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-268259

استاندار یزد؛

استاندار یزد گفت: همکاری مستمر دستگاه‌های اجرایی با فرمانداری از انتظارات استانداری از فرمانداری است و فرماندار یزد باید در قامت استاندار شهرستان نسبت به ساماندهی امور اقدام کند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدعلی طالبی استاندار یزد در آیین تکریم و معارفه فرماندار یزد با بیان این که انتخاب فرماندار یزد داستانی طولانی و سرشار از شیرینی و تلخی بود،‌ اظهار کرد‌:‌خوشبختانه این مهم با انتخاب سیدمحمد رستگاری به سرانجامی خوب ختم شده است.

وی رستگاری را میوه هفت ماهه صبر و انتظار مردم یزد برای تصدی فرمانداری دانست و افزود:‌ فرمانداری یزد در زمان مسئولیت مصطفی سالاری دستاوردهای خوبی در حوزه فرهنگی،‌سیاسی و مشارکت عمومی کسب کرده است.

استاندار یزد در ادامه کسب بالاترین نرخ مشارکت در انتخابات 96 را از جمله مهمترین دستاورد فرمانداری یزد عنوان کرد و گفت: تعامل خوب با مردم و نخبگان شهر را از دیگر ویژگی‌های اجرایی فرمانداری یزد است.

طالبی با بیان این که در سال آینده انتخابات مهمی در پیش داریم و باید از ظرفیت مدیران و کارشناسان کارآمد کمال استفاده را ببریم، تصریح کرد:‌ ایجاد تعاملات فرهنگی و سیاسی از جمله مهمترین رسالت مدیران استان و فرمانداران است.

این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود تأکید کرد: از فرمانداری یزد انتظار داریم که از حاشیه فعالیت‌های استانداری خارج و خودش به عنوان یک استانداری کوچک در سطح شهرستان یزد فعالیت داشته باشد.

وی همکاری مستمر دستگاه‌های اجرایی با فرمانداری را از دیگر انتظارات استانداری دانست و بیان کرد:‌ فرماندار یزد باید در قامت استاندار شهرستان نسبت به ساماندهی امور اقدام کند.

استاندار یزد تعامل مکرر با نخبگان،‌ گروه‌های مرجع، هیأت‌های مذهبی و معتمدین را از دیگر ضرورت‌های اجرایی در فرمانداری یزد عنوان کرد و افزود: ما در مرکز استان به تحرکات اجتماعی و فرهنگی منسجمی نیاز داریم.

طالبی در پایان با بیان این که توجه به میراث فرهنگی و گردشگری ضروری است،‌گفت:‌ مردم باید به صورت عینی شاهد تحرک اقتصادی،‌ اجتماعی و فرهنگی در سطح شهر یزد باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها