موج

دادستان پارس آباد عنوان کرد:

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پارس آباد از تشدید برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز در هر نقطه شهرستان خبر داد.

 امین رنجبر  امروز در حاشیه بازدید از سطح شهر پارس آباد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج در اردبیل،  اظهارداشت : تمامی ساخت و سازهای موجود در هر نقطه شهرستان پارس آباد مغان اعم از محدوده شهرها، حریم شهرها، روستاها واراضی کشاورزی زیر ذره بین دادستانی قرار دارند و هرگونه ساخت و ساز بدون مجوزی در این منطقه تخریب خواهد شد.

وی با اعلام اینکه دستورات لازم در این خصوص به فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان ابلاغ شده،است افزود : ساخت و سازهای غیرمجاز و بدون نصب تابلوی مخصوص شناسنامه ساختمان که شامل شماره پروانه ساخت و مرجع صدور پروانه نام مالک و ناظر ساختمان، نوع کاربردی، مدت اجرای عملیات ساختمان، تعداد طبقات ممنوع می باشد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان  پارس آباد تصریح کرد:درصورت مشاهده ساخت و ساز بدون نصب تابلو حتی در مراحل خاکبرداری و ساخت و ساز طبقات اضافه بر پروانه که تابلو مذکور قید شده نسبت به توقف این ساخت و سازها اقدام می شود.

رنجبر تاکید کرد: با عاملان ساخت و سازهای غیرمجاز و غیر قانونی در شهرستان  و مسئولانی که در این زمینه کوتاهی کرده اند، برخورد قانونی  می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، پیش از این دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مرزی پارس آباد مغان درپی درخواست کتبی اداره راهداری شهرستان مبنی بر آزاد سازی حریم جاده روستایی به جهت تجاوز و تصرف برخی زارعین ، ساکنان و کارگاههای کنار جاده ای، با اعزام نماینده خود به محل مورد نظر و با حضور مامورین پاسگاه مرزی تازه کند و نیروهای اداره راهداری اقدامات آزادسازی از مسیر روستای عربلو تا سه راهی روستای پاراقشلاق به میزان حدود ۷ کیلومتر طولی از مسیر جاده موصوف آزاد گردیده بود

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها