موج

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردکان:

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردکان گفت: تاسف انگیز است زنان از کمترین امکانات بهره مند هستند و بیشترین توانمندی را در همه زمینه ها انجام می دهند و نشان هم داده اند که می توانند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، رقیه کرمانیان  معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردکان در آیین تجلیل از زنان کارمند شرکت کننده در مسابقات دهه فجر جام شهید قانعی این مطلب را بیان کرد و با گرامیداشت میلاد فاطمه الزهرا (س)، هدف از یادآوری این ایام را تجلیل از افراد الگوساز و تشکر از زحمت مادران دانست.

وی افزود: متاسفانه کمترین ارزش کاری برای زنان در نظر گرفته شد در حالی که آنها بسیار مسئولیت پذیر و در حوزه کارهای خود متعهدتر هستند .

معاون فرمانداری اردکان با بیان اینکه از سوی دیگر زنان علاوه بر مدیریت خانه، مسئولیت سخت مادری و پرستاری فرزندان را به عهده دارند، تصریح کرد: تاسف انگیز است زنان از کمترین امکانات بهره مند هستند و بیشترین توانمندی را در همه زمینه ها انجام می دهند و نشان هم داده اند که می توانند .

کرمانیان اظهار داشت: خواست زنان در طول تاریخ این بود که دیده و کرامتشان حفظ شود، امیدواریم در سایه انقلاب و اسلام این موضوع در نظرگرفته شود.

وی اظهار داشت: خوشبختانه زنان شهرستان در همه زمینه ها به خصوص در حوزه ورزش فعال هستند، باید قدردان آنها بود .

معاون سیاسی فرمانداری اردکان گفت: بانوان می توانند با پرداختن به فعالیت های ورزشی سلامت روح و جسم و نشاط خود را حفظ کنند و در این راستا تصمیم های خوبی در زندگی شان بگیرند .

همچنین در آیین یادشده از 80 زن فعال در عرصه های مختلف فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی و ... توسط فرمانداری اردکان تجلیل شد .
زنان اردکانی در 25 رشته ورزشی فعال هستند که تاکنون در رقابت های مختلف ملی و استان حائز مقام های برتر شدند .

2هزار و 400 ورزشکار زن در اردکان فعالیت دارد .

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها