موج
کدخبر : ۲۶۵۴۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-265403

استاندار یزد:

استاندار یزد در جشن تولد 100 کودک یتیم متولد بهمن ماه گفت: استان یزد دارای ظرفیت های خوبی در بخش خیّری است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمد علی طالبی، استاندار یزد در مراسم جشن تولد کودکان یتیم که با حضور 500 نفر از ایتام و خانواده آنها، خیران و حامیان نیکوکار ، جمعی از مدیران کل استانداری، رییس اصناف برگزار شد با بیان اینکه استان یزد دارای ظرفیت های خوبی در بخش خیّری است، گفت: سخاوتمندانی که شادی هایشان را با نیازمندان تقسیم می کنند و با مشارکت در اجرای چنین برنامه هایی نشاط و شادی را به ایتام هدیه می کنند، اجر مضاعفی دارند.

استاندار یزد با اشاره به اینکه مسئولان استان توجه ویژه ای به ایتام و نیازمندان دارند، افزود: امیدوارم اینگونه برنامه های نشاط آفرین با مشارکت همه در اشکال مختلف تداوم داشته باشد.

بیش از هفت میلیاردتومان کمک خیرین در طرح های اکرام و محسنین

محمد حسین باقریان، قائم مقام کمیته امداد استان یزد نیز در حاشیه این مراسم با بیان اینکه هم‌اکنون چهار هزار و ۱۵۲ یتیم و فرزند نیازمند از حمایت ۱۲ هزار و ۹۲۸ حامی نیکوکار در قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین بهره‌مند هستند، افزود: نیکوکاران یزدی طی ۱۰ ماهه سال جاری هفت میلیارد و ۹۳۶ میلیون تومان در قالب طرح اکرام و محسنین به ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت کمک کردند.

قائم مقام کمیته امداد استان یزد یادآور شد: کمک های اهدایی از سوی حامیان برای کمک به هزینه تحصیلی، معیشت و درمان جامعه هدف تحت حمایت هزینه می شود.

گفتنی است در مراسم جشن تولد برای کودکان یتیم متولد بهمن ماه حامیان طرح اکرام ایتام با اهدای هدایا به فرزندان معنوی خود دل آنان را شاد کردند در ادامه ایتام تحت حمایت، نقاشی و دست نوشته های خود را به حامیان اهدا کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها