موج

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی:

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یاد و خاطره 128 شهید فرهنگی استان با همکاری آموزش و پرورش یزد گرامی داشته شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، مدیرکل آموزش‌وپرورش استان یزد در این مراسم با اشاره به لزوم پاسداشت یاد شهدا اظهار کرد: در هشت سال دفاع مقدس، شهدای فرهنگی ما با حضور در جبهه‌ها از شرف و کیان مملکت دفاع کردند و امروز فرهنگیان ما نیز باید در سنگر آموزش با پرورش جوانان با بصیرت به مملکت خود خدمت کنند.

عباسعلی دانافر افزود: این همایش باشکوه به نام شهید و شهادت و ۱۲۸ شهید فرهنگی استان مزین شده است و این روزها که چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تجربه می‌کنیم بهترین فرصت برای مرور دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب اسلامی و مرور آرمان‌ها و اهداف این قیام است.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان با اشاره به اینکه ارزشمندترین سرمایه جامعه شهدا هستند گفت: برگزاری این همایش‌ها ادای دین است به خانواده معزز شهدا و خون پاک شهدایی که جان‌فشانی کردند تا امروز امنیت و اقتدار در کشور حاکم باشد.

دانافر تأکید کرد: زنده نگه‌داشتن نام شهدا یک اصل است و باید به یک فرهنگ تبدیل شود و برگزاری یادواره شهدا، مصداق بارز کار فرهنگی بوده و یک ضرورت است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها