موج
کدخبر : ۲۶۴۴۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-264443

آیت الله فلاحتی در جمع پیشکسوتان نیروی دریایی سپاه:

نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: متولیان و فرهنگ بانان کشور ما دغدغه فرهنگی ندارند و در پاره ای از موارد بعضی از مسئولان آب به آسیاب دشمن می ریزند.

به گزارش خبرگزاری موج گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در جمع پیشکسوتان، مربیان و اساتید مرکز آموزشی نیروی دریایی سیدالشهدا(ع) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همزمان با سالروز شهادت سید رضا کاظمی قریشی در عملیات والفجر ۸ با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی دریایی سپاه و عرض ارادت به خانواده های آنها اظهار کرد: انقلاب اسلامی برای ملت ایران عزت به ارمغان آورده است.

وی به عزت آفرینی شهیدان برای مردم ایران اشاره کرد و افزود: مجاهدت ۴۰ ساله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مبارک است.

امام جمعه رشت با بیان اینکه دوران بازنشستگی بخشی از زندگی انسان است، تصریح کرد: بهترین برنامه ریزی امور معنوی است زیرا برنامه های معنوی موجب ایجاد نشاط روحی انسان می شود.

رسول فلاحتی

آیت الله فلاحتی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را برآمده از دل مردم خواند و بیان کرد: امروز دشمنان، مقام معظم رهبری و سپاه را که بازوی توانمند نظام اسلامی محسوب می شود مورد حمله خود قرار دادند.

وی، پاسخ به شبهات دشمن را میدان جنگ امروز عنوان کرد و گفت: در جبهه مذکور باید حمایت از نظام، رهبری و سپاه را سرلوحه خود قرار دهیم.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه توجه به فرزندان یکی از اساسی ترین وظایف خانواده ها است، خاطرنشان کرد:  دشمن برای فرزندان خانواده ها سرمایه گذاری کرده و آرمان های نظام را هدف رفته است.

آیت الله فلاحتی، حرکت بعضی از مسئولان را بسترسازی و فراهم کردن شرایط برای دشمن ذکر کرد و یادآور شد: بی توجهی به بخش های فرهنگی توسط مسئولان مربوطه لطمه هایی به جامعه وارد کرده است.

وی با تاکید در ایجاد امید در دل ها، اظهار کرد: در طول انقلاب اسلامی موفقیت های چشمگیری توسط نظام کسب شده و این امر سبب کینه دشمنان شده است.

امام جمعه رشت، انسان سازی را از اهداف انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: مردم از ظرفیت های جامعه اسلامی محسوب می شوند و هر حرکتی بخواهد نظام را تهدید کند ملت پای کار هستند.

اشتغال بیشترین خواسته مردم در ملاقات های عمومی است

آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی شاخ قدرت های سلطه گر را شکسته است، بیان کرد: در ایران ابر رهبری هست که همه نقشه های قدرت های سلطه گر را می شناسد و برای برون رفت از آن برنامه دارد.

 وی، رسالت امروز مردم و مسئولان را بالاتر از دوران دفاع مقدس دانست و تصریح کرد: متولیان و فرهنگ بانان کشور ما دغدغه فرهنگی ندارند و در پاره ای از موارد بعضی از مسئولان آب به آسیاب دشمن می ریزند.

 نماینده ولی فقیه در گیلان، اشتغال را بیشترین خواسته مردم در ملاقات های عمومی عنوان کرد و گفت: می طلبد بخشی از اعتبارات استانی صرف راه اندازی واحدهای تولیدی ورشکسته گیلان شود.

آیت الله فلاحتی با اشاره به تورم موجود در جامعه، خاطرنشان کرد: تورم، ناشی از نبود نظارت و بی تدبیری بعضی از مسئولان است.

وی، افق های فراروی نظام اسلامی را روشن و امیدوارکننده توصیف کرد و یادآور شد: با ورود دلدادگان به نظام با روحیه جهادی می توان بر مشکلات غلبه کرد.

وی با اشاره به کاخ نشینی بعضی از مسئولان ، اظهار کرد: کاخ نشینی بعضی از مسئولان آرزوی مردم ما نبود.

امام جمعه رشت اضافه کرد: نمی گوییم مسئولان حقیرانه زندگی کنند اما نباید طوری رفتار کنیم که آرمان های انقلاب به حاشیه برود.

آیت الله فلاحتی تصریح کرد: مامور به ایجاد امید در جامعه هستیم زیرا امید است که نشاط ایجاد کرده و افق ها را برای مردم روشن می کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها