موج

رئیس مرکز آموزش بازرگانی گیلان اعلام کرد:

رئیس مرکز آموزش بازرگانی گیلان از برگزاری سمینار « زبان مشترک در کسب و کار الکترونیکی» برای مدیران عرصه های مختلف اقتصادی در گیلان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان،  روهام قلیچی از برگزاری سمینار « زبان مشترک در کسب و کار الکترونیکی» برای مدیران عرصه های مختلف اقتصادی در گیلان خبر داد و گفت: با پیشرفت روز افزون فعالیتهای اقتصادی در فضای مجازی عقب ماندن از فناوری الکترونیکی در فضای کسب و کار آنهم در عصر سرعت تکنولوژی به نفع کشور نیست.

رئیس مرکز آموزش بازرگانی گیلان یکی از مسیرهای ورود به این فناوری را کدینگ محصولات و خدمات در سامانه دانست و تشریح کرد: در این سمینار محورهای آشنایی با  کسب و کارهای الکترونیکی و نحوه  استفاده مطلوب از شماره گذاری کالا و خدمات   برای معرفی یک برند یا محصول در بازارهای ملی و جهانی برای مخاطبین با حضور اساتید  برجسته گفته خواهد شد.

بکارگیری فناوری‌های جدید برای برقراری ارتباطات زنجیره‌ای

وی ادامه داد: بکارگیری فناوری‌های جدید برای برقراری ارتباطات زنجیره‌ای بین سازندگان، فروشندگان، عرضه‌کنندگان و به‌طور کلی ارائه دهندگان کالا و خدمات از یک سو و خریدار و مصرف‌کننده یا به‌طور کلی مشتری از سوی دیگر منجر به اتخاذ استراتژی بهتر، بهینه‌سازی کالا و خدمات، کاهش هزینه‌ها و گشودن کانال‌های جدید در فضای کسب و کار است.

این مسئول حذف فاصله بین مبدأ و مقصد کالاها و خدمات  را از مزایای دیگر قرار گرفتن کالا و خدمات در فضای تجارت الکترونیکی برشمرد و اظهار داشت: در دنیای کنونی با بروز فناوری مجازی، موقعیت جغرافیایی معنا ندارد و تغییرات اساسی در نحوه بازاریابی بوجود می آورد که موفقیت در این فرایند، منوط به مدیریت و تعریف استراتژی روزآمد و حرفه‌ای است.

توسعه فعالیت و نقش آفرینی در حوزه اقتصادی

رئیس مرکز آموزش بازرگانی استان گیلان درپایان ضمن دعوت از علاقمندان به توسعه فعالیت و نقش آفرینی در حوزه اقتصادی، توصیه و تاکید کرد: ورود حرفه ای در این عرصه و کاربرد آن موفقیت را دو چندان  خواهد کرد و دنیای دیگری در فضای اقتصادی مهیاست که از سرعت و فرصت آکنده است که متناسب با ملاحظات بین‌المللی با درک و شناخت از فضای ارتباطات، کسب و کار شما رونق می گیرد.

به گزارش موج، سمینار « زبان مشترک در کسب و کار الکترونیکی» را ویژه مدیران عامل، مدیران مالی، اداری، پشتیبانی و IT مورخ 30 دیماه 97 برگزار خواهد کرد و علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 4245 3-013 تماس حاصل فرمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها