موج

آیت الله فلاحتی در دیدار با معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح:

نماینده ولی فقیه در گیلان به پیش روی جمهوری اسلامی ایران در تمام عرصه ها اشاره کرد و گفت: تمدن سازی اسلامی از اهداف بزرگ انقلاب اسلامی است که توسط امام(ره) پایه گذاری شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، آیت الله رسول فلاحتی عصر امروز در دیدار با سردار علی عبدالهی معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به جانفشانی رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس اظهار کرد: در ابتدای جنگ تحمیلی رزمندگان ما از آموزش نظامی لازم برخوردار نبودند اما به مرور در میدان نبرد نقش تعیین کننده ای را ایفا کردند.

وی به تحقق انقلاب اسلامی به رهبری امام(ره) اشاره کرد و افزود: تمدن سازی اسلامی از اهداف بزرگ انقلاب اسلامی است که توسط امام(ره) پایه گذاری شد.

امام جمعه رشت با بیان اینکه از بین بردن حکومت ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی گام نخست برای ایجاد جمهوری اسلامی بود، تصریح کرد: تمدن سازی اسلامی بر محور دین و دانش تحقق پیدا می کند.

آیت الله فلاحتی تصریح کرد: انقلاب اسلامی از ابتدا تاکنون در هیچ عرصه ای ایستایی و توقف نداشته اما تا رسیدن به قله های رفیع فاصله داریم.

آیت الله فلاحتی در دیدار با معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح1

وی به نگاه رهبران دنیا به نظام اسلامی اشاره کرد و یادآور شد: انقلاب اسلامی بر مبنای عدالت به علاوه جمهوریت و اسلامیت تحقق پیدا کرده است.

ملت ایران پیروز میدان ناتوی فرهنگی دشمن است

معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح نیز در دیدار مذکور به دستاوردهای فوق العاده انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف اشاره کرد و گفت: آنها که موفقیت ایران اسلامی را درک نکردند در بمباران تبلیغاتی دشمن قرار دارند.

سردار علی عبدالهی با بیان اینکه ایران اسلامی در بسیاری از زمینه ها در لبه دانش حرکت می کند، تصریح کرد: در حوزه های دفاعی و امنیتی کشور به خودکفایی رسیده ضمن اینکه عرصه های علمی، اجتماعی و فرهنگی ایران اسلامی فوق العاده است.

وی به توانمندی جمهوری اسلامی ایران در ساخت زیردریایی و هواپیما اشاره کرد و افزود: شهید تهرانی مقدم تعریف می کرد به ما حتی اجازه یادگیری پرتاب موشک را نمی دادند اما وقتی مستشاران از ایران خارج شدند به فناوری ساخت موشک دست پیدا کردیم.

معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه حفظ خاکریزها به معنای پیروزی در میدان نبرد است، بیان کرد: امروز ملت ایران در هجمه و ناتوی فرهنگی دشمن توانسته خاکریزها را حفظ کند و پیروز میدان با استکبار است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها