موج

آیت الله فلاحتی در مسجد جامع پره سر:

نماینده ولی فقیه در گیلان رژیم آل سعود را نسخه صهیونیسم دانست و گفت: امروز وهابیت شمشیر برنده یهود و صهیونیسم برای نابودی اسلام است.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در مراسم جشن وحدت مسجد جامع پره سر رضوانشهر با تبریک میلاد ایام با سعادت پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) و امام صادق(ع) اظهار کرد: در هفته اتحاد بین مسلمانان شیعه و سنی و همه کسانی که دل شان برای اسلام می تپد، قرار داریم.

وی با قدردانی از برادران و خواهران مسلمان گیلانی که با صلح و صفا در کنار همدیگر زندگی می کنند، افزود: خدا را شاکریم پس از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان نتوانستند بین مسلمانان تفرقه و نفاق ایجاد کنند و این امر در سایه خون شهیدان، امام(ره) و عالمان شیعه و سنی تحقق پیدا کرده است.

کور کسی است که بصیرت ندارد

امام جمعه رشت با اشاره به روایتی از پیامبر(ص) مبنی بر اینکه کور کسی است که بصیرت ندارد، بیان کرد: امروز کور آل سعود و سردمداران بعضی از کشورهای اسلامی هستند که مردم آنها از دست شان به ذله آمدند.

آیت الله فلاحتی در مسجد جامع پره سر2

آیت الله فلاحتی، زندگی مسالمت آمیز مسلمانان در کنار همدیگر را بسیار ارزشمند خواند و تصریح کرد: کسانی که خود را شیعه می داند اما دل به انگلیس سپردند و آنها که خود را سنی می دانند و دل به آمریکا سپردند، بصیرت ندارند.

وی، زندگی مسلمانان در کنار همدیگر نزد خداوند را نعمت توصیف کرد و گفت: امروز وهابیت شمشیر برنده یهود و صهیونیسم برای نابودی اسلام است.

ژیم آل سعود نسخه صهیونیسم است

نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید براینکه رژیم آل سعود نسخه صهیونیسم است، خاطرنشان کرد: ترامپ گاودوش می گوید؛ اگر عربستان را از دست دهیم اسراییل محو می شود.

آیت الله فلاحتی در مسجد جامع پره سر1

آیت الله فلاحتی، آل سعود را دشمن دین خدا و قرآن دانست و یادآور شد: هر کسی بخواهد جامعه متحد شیعه و سنی را متفرق کند، نه شیعه است و نه سنی.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها