موج
کدخبر : ۲۵۲۷۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-252777

مسعود صرامی:

سرمایه گذار شهرک سلامت گفت: مجموعه شهرک سلامت اصفهان مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج از اصفهان، مسعود صرامی  در بازدید جمعی از خبرنگاران از شهرک سلامت اظهار داشت: مجموعه شهرک سلامت مجهز به نرم افزار بهداشتی درمانی مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا است که فقط ۷ کشور توسعه یافته در دنیا  مجهز به این نرم افزار هستند.

وی افزود: ساخت این مجموعه در دنیا به صورت یک صنعت شناخته ومعرفی می شود ولی  آنچه که مغفول واقع می‌شود این است که این مجموعه توانسته یک صنعت را بومی سازی کند در واقع بومی سازی این صنعت از دستاوردهای مهم این مجموعه است.

وی افزود:این شهرک مجهز به هایپر دارای مواد غذایی ارگانیک است چرا که معتقدیم مواد غذایی آلوده پایه بیماری است و برای اینکه بیمار نشویم باید از مبدأ شروع کنیم و مبدأ را اصلاح کنیم در دنیا نیز مرسوم است که تمام کلینیک های درمانی مجهز به هایپر دارای مواد غذایی ارگانیک هستند.

شهرک سلامت

صرامی بیان داشت: در این کلینیک داروخانه ها و مغازه های فروش لوازم پزشکی به صورت یک مجموعه کنارهم قراردارند و این سبب می‌شود مردم به آسانی خرید کنند، تمام فضاهای این  شهرک دارای باغ و باغچه است ودر واقع مردم با حضور در این مرکز  با حقوق شهروندی خود کاملاً آشنا می شوند.

مجموعه شهرک سلامت  دارای ۷۲ کلینیک مجهز درمانی است

 سرمایه گذار شهرک سلامت گفت:کلینیک دندانپزشکی شهرک سلامت با دو قسمت مجهز برای کودکان و بزرگسالان طرح شده است و مجهز به یونیک هایی با آخرین استانداردهای روز دنیا ودستگاه ضد عفونی کننده کاملا استاندارد است وهمچنین لابراتور دندانپزشکی این شهرک به صورت کامپیوتری طراحی شده و قادر است دندان ساخته شده بیمار در ظرف یک ساعت آن هم بدونه مشکل تحویل دهد.

مسعود صرامی بیان داشت: سیستم گرمایشی بیمارستان کاملا فیلتر شده و ایزوله است در واقع هوای کل شهرک مثل یک اتاق عمل کاملا پاک است.

وی ادامه داد:اتاق عمل این شهرک دارای هشت تخت،که در هر زمان از شبانه روز آماده ارائه خدمات است آزمایشگاه شهرک با امکانات روزه رمانی است.

مدیره بهره‌برداری شهرک سلامت در ادامه نیز گفت:دردی که جامعه ما به آن گرفتار است وبه جامعه آسیب می زند پایین بودن سطح بهداشت اجتماعی جامعه است واگر بخواهیم همانند کشور های توسعه یافته پیشرفت کنیم باید سطح بهداشت اجتماعی جامعه را ارتقا بدهیم.

شهرک سلامت اصفهان

رضاهیبتی گفت:ما اگر بخواهیم پیشرفت کنیم باید که از پیشتازان دراین زمینه وکسانی که این سبک از کار را انجام داده اند کمک بگیریم.

وی افزود: در سال ۸۸ فاز مطالعاتی شهرک سلامت آغاز شد و در آن زمان وبا وجود شرایط سیاسی در ایران هیچ کشوری حاضر به همکاری در این زمینه با ایران نبود ولی ما توانستیم با تشکیل جلساتی با مشاوران وپیشتازان خارجی در این این صنعت زمینه را برای اجرا و ساخت مجموعه آماده کنیم.

مدیره بهره‌برداری شهرک سلامت گفت: ساخت مجموعه شهرک سلامت در دنیا به صورت یک صنعت شناخته ومعرفی می شود ولی  آنچه که مغفول واقع می‌شود این است که این مجموعه توانسته یک صنعت را بومی سازی کند در واقع بومی سازی این صنعت از دستاوردهای مهم این مجموعه است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها