فرمانده سپاه فجر فارس تنها راه حل وضع موجود را پیروی از ولایت دانست.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس، سردار سیدهاشم غیاثی، فرمانده سپاه فجر فارس امروز، در مراسم تودیع و معارفه جانشین سپاه فجر، با اشاره به مشکلات موجود در جامعه اظهار داشت: تنها راه حل وضع موجود پیروی از ولایت است و این تنها مسیری است که می‌تواند آینده روشنی را برای این کشور تضمین کند.

وی تصریح کرد: ما با مستکبران اختلاف مبانی داریم و تا این اختلاف مبانی وجود دارد، هرگز در یک مسیر قرار نخواهیم گرفت و همه بدانند که این اصول و مبانی قابل مذاکره نیست.

فرمانده سپاه فجر فارس با اشاره به فتنه‌های سیاسی و اقتصادی دشمن در سال‌های اخیر تأکید کرد: بعضی از اتفاقات و حوادث که توسط دشمن و با هدف براندازی انجام شد، باعث وفاق و همدلی میان مسئولان کشور و همچنین استان فارس شد.

سردار سیدهاشم غیاثی، فرمانده سپاه فجر فارس

غیاثی خاطرنشان کرد: دشمن همواره از متن جامعه ما تحلیل دارد و اگر امروز مسائل اقتصادی به پاشنه آشیل ما تبدیل شده، فقط به خاطر عدم توجه به فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و نادیده گرفتن توصیه‌های اقتصادی ایشان بوده است.

وی با تأکید بر اصل ۱۵۰ قانون اساسی که حفاظت و حراست از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن به سپاه پاسداران سپرده شده است تصریح کرد: ما حق نداریم از جانب دشمن غافلگیر شویم و همواره باید آمادگی خود را در حد اعلا حفظ کنیم و با یک اشراف و تحلیل و آرایش مناسب، از اتفاقات و فتنه ها جلوگیری کنیم.

به گزارش موج، در این مراسم از زحمات سردار ابوالفضل گزنی قدردانی و سردار بوعلی به عنوان جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس معارفه شد.