موج

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: با اجرای طرح ضربتی امنیت محله محور تعداد 148 مجرم را دستگیر و 13 وسیله نقلیه مسروقه را کشف کردند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ حسن یاردوستی با اعلام دستگیری 148 مجرم در طرح امنیت محله محور پلیس اصفهان اظهار کرد: طرح ضربتی امنیت محله محور در نقاط مختلف شهر به اجرا گذاشته شد که این طرح با نتایج بسیار خوبی  همراه بود.

وی هدف از اجرای این طرح را برخورد با فروشندگان موادمخدر، دستگیری سارقان، جمع آوری معتادان متجاهر، دستگیری محکومان غایب و فراری و متهمان تحت تعقیب عنوان کرد و گفت: در این طرح تعداد 78 سارق، 50 فروشنده مواد مخدر ، 9 معتاد متجاهر و 4 نفر از محکومان غایب و فراری دستگیر شدند.

این مقام انتظامی کشف 23 تیغه سلاح سرد، توقیف 7 دستگاه خودرو و 5 دستگاه موتورسیکلت متخلف و کشف 13 دستگاه وسیله نقلیه مسروقه و تحویل آنها به مالباختگان را از دیگر نتایج موفق این طرح برشمرد.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با بیان اینکه طرح های امنیت محله محور بنا به درخواست شهروندان و براساس نیاز و ضرورت در مناطق مختلف شهر اصفهان به اجرا گذاشته می شوند، گفت: اجرای طرح های مذکور علاوه بر رضایتمندی و خرسندی مردم باعث کاهش جرایم و ارتقای سطح امنیت در شهرستان شده که این روند همچنان در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان خواهد بود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها