مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری لرستان در گفت‌و‌گوی اختصاصی با موج، از سفر معصومه ابتکار به لرستان خبر داد.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری لرستان در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری موج، از سفر معصومه ابتکار به لرستان خبر داد و گفت: معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، صبح فردا وارد لرستان می‌شود.

ناهید پرویزپور در تشریح جزئیات این سفر، تصریح کرد: خانم ابتکار به درخواست دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و دعوت استاندار لرستان، با هدف شرکت در جلسه «گفتگوی ملی خانواده» به خرم‌آباد سفر می‌کند.

جلسه گفتگوی ملی خانواده با محوریت گفتگوی بین نسلی برگزار می‌شود

وی، افزود: جلسه گفتگوی ملی خانواده با محوریت گفتگوی بین نسلی و به ریاست معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده برگزار خواهد شد که این مهم تنها بخشی از برنامه‌ سفر یکروزه خانم ابتکار به لرستان است.

پرویزپور ادامه داد: بازدید از مرکز اورژانس اجتماعی، مرکز کارآفرینی تولید لباس محلی لرستان، مرکز مداخلات اجتماعی، بازدید از کارگاه آموزشی توانمندسازی زنان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، خانواده و فضای مجازی و شرکت در جلسه شورای اداری، از دیگر برنامه‌های سفر یکروزه معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده خواهد بود.

معصومه ابتکار

ابتکار از طریق ویدئو کنفرانس با زنان روستایی لرستان سخن می‌گوید

وی، تاکید کرد: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، معاون رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس با یکی از روستاهای هدف برگزاری طرح توانمندسازی زنان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، خانواده و فضای مجازی ارتباط تصویری برقرار خواهد کرد تا به طور مستقیم در جریان چگونگی برگزاری این کارگاه آموزشی در روستاهای هدف قرار گیرد.

مطالبات زنان لرستان در شورای اداری استان بررسی می‌شود

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری لرستان، گفت: انشاالله در جلسه شورای اداری استان نیز، پیشنهادات و مطالبات زنان لرستان به عرض معاون محترم رئیس جمهور خواهد رسید و در خصوص آنان تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.