موج
کدخبر : ۲۳۷۹۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-237946

رئیس جامعه نویسندگان و پژوهشگران گیلان از شناسایی ۱۵۰ بانوی رزمنده امدادگر در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، محمدرضا بینش برهمند، رئیس جامعه نویسندگان و پژوهشگران  گیلان امروز (۱۵ مرداد) در نشست با اصحاب رسانه که در پژوهشکده جامعه نویسندگان گیلان برگزار شده بود با بیان اینکه خبرنگاران می‌توانند حق را از باطل تشخیص دهند گفت: امروز در شرایطی که قلم‌های نابکار درصدد صدمه زدن به نظام هستند، خبرنگاران نقش ارزنده‌ای در برابر این تهدیدات دارند.

بینش برهمند اذعان کرد: خبرنگاران باید با قلمشان به دشمنان بفهمانند که این کشور بیمه شده خون شهداست. 

وی به چاپ و تالیف کتاب خاطرات بانوان رزمنده گیلانی اشاره و خاطرنشان کرد: سعی و تلاش نویسندگان و خبرنگاران بر این باشد که ارزش‌های شهدا بر زمین نماند.

بینش برهمند اذعان کرد: 150 بانوی رزمنده امدادگر در گیلان شناسایی شده است.

نویسنده کتب خاطرات شهدا تصریح کرد: تا زنده‌ام برای کشور و شهدا می‌نویسم و مسئولان نیز مدیون خون پاک شهدا بوده و باید از این ارزش‌ها حفاطت و پاسداری کنند. 

رئیس جامعه نویسندگان و پژوهشگران گیلان افزود: امروزه دشمنان سعی دارند که ایران را به مانند عراق، سوریه و یمن به یغما ببرند اما تا انسان‌های بزرگ و اهل دل و با ولایت در این کشور هستند خواب باطلی بیش برای دشمنان نیست.

وی اذعان کرد: باید همیشه با استقامت بوده و سربازهای گوش به ولایت باشیم.

بینش برهمند در پایان با اشاره به حوزه بهداشت و درمان اظهار کرد: مرواریدهای صدف و شمیع ابثار دو کتاب مهم چاپ شده در حوزه بهداشت و درمان گیلان است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها