سرپرست فرمانداری رودسر برآوردهای اولیه از میزان خسارت را 15 میلیارد تومان ذکر کرد و گفت: در بررسی دقیق تر میزان خسارت وارده اعلام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، علی وارسته با بیان اینکه بارش سیل آسا و ویرانگر جمعه گذشته در منطقه کاکرود لات اشکور باعث تخریب 4 واحد مسکونی و نیز سقوط چندین دستگاه خودرو که در حاشیه رودخانه ها پارک شده بود اظهار کرد: در نتیجه این حادثه سه تن از اعضای یک خانواده به همراه یک پیمانکار شرکت در حادثه تخریب واحدهای مسکونی ناپدید شدند.

به گفته وارسته با گذشت حدود چهار روز از وقوع سیل و با وجود تلاش های صورت گرفته و استقرار تیم تجسسی پلیس هنوز از سرنوشت اجساد خبری در دست نیست.

وقوع سیل در 50 سال اخیر در منطقه بی سابقه بود

سرپرست فرمانداری رودسر با بیان اینکه وقوع این سیل در 50 سال اخیر در منطقه بی سابقه بوده اظهار کرد: سیل باعث قطع راههای ارتباطی 60 الی 70 روستای بالادست اشکورات شده است.

وی در ادامه از عزم و اهتمام همه جانبه برای ایجاد راههای دسترسی برای کمک به روستائیان مناطق بالا دست اشکور از مسیر لسبو- زبران خبر داد.

وی هرگونه ارائه گزارش و انعکاس خبر در رسانه ها در ارتباط با  این حادثه  تنها از طریق رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان میسر دانست.