موج
کدخبر : ۲۲۹۵۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-229538

کشت و صنعت دهخدا دو واحد آموزشی بسیار خوب و مجهز را برای دانش آموزان دهستان عنافچه و مراونه ٥ و مراونه ٢ شهرستان باوی احداث کرده است و در ابتدای هر سال تحصیلی با ارائه بسته های آموزشی از تعلیم و تربیت دانش آموزان منطقه حمایت می کند.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، مجید موحدیان مدیر آموزش و پرورش شهرستان باوی در حاشیه مراسم افطاری کشت و صنعت دهخدا که در راستای طرح اکرام ایتام انجام شد، ابراز داشت: شهرستان باوی دارای یکصد و ده هزار نفر جمعیت با حدود ٢٢ هزار دانش آموز در سه شهر ویس، ملاثانی، باوی و دهستان عنافچه است.

موحدیان با اشاره به اینکه شرکت های تولیدی و عملیاتی زیادی در مسیر این شهرستان وجود دارند، توضیح داد: شرکت های بزرگی مثل نیروگاه رامین ، کارخانه ها و شرکت های چرم سازی در محدوده شهرستان باوی قرار دارند اما کشت و صنعت دهخدا به عنوان یکی از شرکت های موجود در مسیر این شهرستان به صورت ویژه مسائل فرهنگی منطقه و حمایت از دانش آموزان بی بضاعت را مورد توجه قرار داده است.

وی با تشکر از حمایت های کشت و صنعت دهخدا از آموزش و پرورش تصریح کرد: این شرکت در راستای ارتقای فرهنگ منطقه و کمک به فرآیند تعلیم و تربیت، دو واحد آموزشی بسیار خوب و مجهز را برای دانش آموزان دهستان عنافچه و مراونه ۵ و مراونه ٢ احداث کرده است که جای تقدیر دارد.

مدیر آموزش و پرورش باوی با بیان اینکه این دو مدرسه ۴٠٠ دانش آموز را تحت پوشش قرار داده اند، یادآور شد: ایجاد مکانی برای تعلیم و تربیت این دانش آموزان یک خدمت بسیار بزرگ فرهنگی به فرزندان ما در این منطقه کم برخوردار است

وی با بیان اینکه برنامه ریزی و سرمایه گذاری در فعالیت های فرهنگی توسط کشت و صنعت دهخدا در شهرستان باوی استمرار و ادامه دارد، ادامه داد: در آغاز هر سال تحصیلی نیز این شرکت با ارائه بسته های آموزشی و لوازم التحریر دانش آموزان این منطقه را مورد حمایت قرار می دهد.

موحدیان با اشاره به اینکه کشت و صنعت دهخدا سالن های ورزشی خود را نیز در تابستان در اختیار دانش آموزان قرار می دهد، عنوان کرد: برگزاری برنامه های اوقات فراغت دانش آموزان در کانون های فعالیت های تابستانی به همراه سرویس های ایاب و ذهاب و برگزاری کلاس های فرهنگی از دیگر برنامه های این شرکت برای دانش آموزان این منطقه است.

وی تشریح کرد: تعامل میان کشت و صنعت دهخدا و آموزش و پرورش یک فرصت برای ارتقای شاخص های فرهنگی در شهرستان باوی و روستای عنافچه این شهرستان است.

موحدیان خاطرنشان کرد: آموزش مهارت های اجتماعی ، ارتباط اجتماعی و بالابردن سطح فرهنگ عمومی از بندهای تفاهم نامه آموزش و پرورش با سایر شرکت هاست و این مسئله در حوزه دختران از اهمیت بیشتری برخوردار است به دلیل اینکه اگر دختران دانش آموز از نظر سطح فرهنگی رشد بیشتری پیدا کنند تاثیر اجتماعی، دینی و اجتماعی زیادی بر جامعه خواهند داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها