موج
کدخبر : ۲۲۰۵۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-220566

خبرنگاران لرستان در مجموعه حموم گَپ خرم‌آباد گردهم آمدند؛

در آخرین روزهای سال 96 و چند قدم مانده به عید باستانی نوروز 1397، خبرنگاران لرستانی به دعوت رئیس اتاق بازرگانی لرستان و نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران، گردهم آمدند.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، شب گذشته، به دعوت حسین سلاحورزی رئیس اتاق بازرگانی لرستان و نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران، در مجموعه گردشگری حموم گَپ «حمّام بزرگ» خرم‌آباد گردهم آمدند.

در این مراسم که با اجرای موسیقی لرستان همراه بود، فضل الله صفاری از خوانندگان پیشکسوت موسیقی استان و گروه همراه، قطعاتی زیبا و خاطره انگیز برای خبرنگاران حاضر در مجموعه اجرا کردند.

یکی از بخش‌های جالب توجه این مراسم، شاهنامه خوانی سید مصطفی سعیدی آخرین بازمانده نقالان و شاهنامه خوانان ایران بود که مورد توجه حاضرین در مجموعه تاریخی حموم گَپ قرار گرفت.

سید مصطفی سعیدی

مرشد سعیدی در این مراسم، ماجرای تیرخوردن رستم به دست قرچه را به صورت حرفه‌ای و با هیجانی خاص برای خبرنگاران حاضر روایت کرد که شگفتی حضار را در پی داشت.

یکی از نکات حائز اهمیت ضیافت اتاق بازرگانی لرستان، حضور حداکثری خبرنگاران و اصحاب رسانه استان و همدلی آنان در مجموعه تاریخی حموم گََپ بود که به دعوت حسین سلاحورزی گردهم آمده بودند.

حسین سلاحورزی

بازرگانی لرستان

این در حالی است که پس از صرف شام در مجموعه تاریخی و گردشگری حموم گَپ خرم‌آباد، به همت امین آزادبخت مدیر روابط عمومی اتاق بازرگانی و از خبرنگاران فعال لرستان، مقدمات تجلیل از خبرنگاران حاضر فراهم شد.

گفتنی است، در پایان این ضیافت، نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران با اهدای لوح یادبود، بسته فرهنگی و هدیه نقدی، از سرپرست خبرگزاری موج لرستان و خبرنگاران استان، به پاس همراهی رسانه‌ای یک ساله با اتاق بازرگانی لرستان تقدیر کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها