موج
کدخبر : ۲۱۸۶۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-218608

معاون فرماندار باوی:

معاون فرماندار باوی گفت: به رغم بارندگی های مکرر روزهای اخیر، کمترین خاموشی ها را در شهرستان شاهد بوده ایم.

به گزارش خبرگزرای موج خوزستان، عادل عکرش در "جلسه بررسی تخصصی امور برق شهرستان باوی" که به ریاست وی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، افزود: لازم است همه دستگاه ها در صورت بروز خاموشی در سطح معابر و اماکن مختلف از جمله مراکز گردشگری و تفرج گاه ها، موارد را به شرکت برق گزارش دهند تا مشکل پیگیری و رفع شود.

 عکرش در این جلسه اجرایی-راهبردی که با حضور متولیان، مدیران برق و آبفا، شهرداران و اعضای شوراهای شهر و دیگر ادارات مربوطه همراه بود، تصریح کرد: اداره برق شهرستان باوی ضرورت دارد توسعه شبکه برق در ٣ شهر ملاثانی، ویس و شیبان را در اولویت کاری قرار دهد.

 وی افزود: با توجه به توسعه فضای ساخت و ساز در سطح شهرستان انتظار می رود اداره برق در سال جدید نسبت به توسعه شبکه برق در مناطق توسعه یافته و ایجاد شبکه برق در ٢۴ متری کوی قدس ملاثانی اقدام و همچنین شهرداری ویس نیز نسبت به تهیه و واگذاری یک قطعه زمین جهت احداث ساختمان اتفاقات برق در سال جدید اقدام کند.

معاون فرماندار باوی در ادامه اظهار کرد: با توجه به درخواست های مردمی و در راستای اهمیت به مقوله زیبایی شهری و روستایی، مدیرت برق نسبت به جابجایی تیر های برق مازاد و فرسوده در معابر شهری و روستایی بخصوص مسیرهای اصلی در اسرع وقت اقدام اجرایی را عملیاتی نماید.

عضو شورای اداری شهرستان باوی هدف از تشکیل چنین جلسات راهبردی-اجرایی  را بررسی و رفع مشکلا ت مردم در حوزه های مهم برق و انرژی عنوان کرد و افزود: با توجه به نزدیک شدن تعطیلات نوروزی مطلوب است با پیگیرها و هماهنگی های صورت گرفته تا پایان سال تمام مشکلات مربوط به روشنایی معابر در سطح شهر و روستا اصلاح و رفع شوند.

عکرش خدمت رسانی به مردم  به ویژه قشرهای محروم و مستضعف جامعه را از وظایف اصلی مسئولین دانست و عنوان کرد: رسیدگی به مشکلات مردم باید در اولویت کاری مسئولین قرار گیرد تا ضمن نِمود بیشتر امید و پویایی در جامعه، اعتماد مردم نسبت به نظام و دولت نیز بیش از پیش حاصل شود.

معاون فرماندار باوی همچنین بر تداوم برگزاری کمیته های تخصصی در حوزه های مختلف خدمات شهری و روستایی برای همگرایی بیشتر ادارت جهت خدمات رسانی مطلوب تأکید کرد و گفت:  در راستای پیشرفت همه جانبه و نیز شناسایی کاستی ها، همه دستگاه های خدماتی و اجرایی باید در خصوص خدمات رسانی خود همواره آماده ارائه گزارش عملکرد باشند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها