موج
کدخبر : ۲۱۸۰۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-218085

فرماندار رشت تاکید کرد:

فرماندار شهرستان رشت با تاکید بر ضرورت آمادگی هرچه بیشتر برای تعادل بازار در شب عید گفت: کمبودی در کالاهای اساسی نداریم.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سید محمد احمدی، عصر امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان رشت در فرمانداری افزود: تمام تلاش این است که محیط بانشاط و بازار متعادلی را برای گردشگران و شهروندان در ایام نوروز داشته باشیم.

وی با بیان نقش بازرسی ها و ضرورت توجه بیشتر آنها به وظایفشان خاطرنشان کرد: انتظار ما از واحدهای بازرسی در همه ایام این است که بدون هیچ گونه چشم پوشی بویژه در بخش بهداشتی به وظایف خود بپردازند.

احمدی با اشاره به آرامش در بازار شهرستان رشت بیان داشت: ایجاد این آرامش در دست ما اعضای ستاد تنظیم بازار است و تعامل میان بخشی بین اعضا و بهره مندی از همه ظرفیت ها در این باره اهمیت بسزایی دارد.

عرضه مرغ منجمد به بازار شب عید تخلف است

عرضه مرغ منجمد به واحدهای صنفی تخلف است

وی در ادامه سخنانش در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان رشت با بیان این که عرضه مرغ منجمد به واحدهای صنفی تخلف است و بایستی نظارت دقیق تر داشته باشیم، اظهار کرد: علاوه بر این، اگر چه عرضه مرغ آلوده نداریم اما بایستی مراقبت بیشتری در این رابطه انجام گیرد.

فرماندار شهرستان رشت با تاکید بر این مطلب که اجازه سوء استفاده به برخی واحدهای صنفی را نمی دهیم، خاطر نشان کرد: واحدهای صنفی که برای عرضه مواد غذایی و غیره اقدام می کنند، باید دارای پروانه و مجوز باشند و در غیراین صورت، به صورت جدی با این واحدها برخورد می کنیم.

وی درباره فعالیت کشت های مشترک در بازار اضافه کرد: بایستی یک سازمان مسوولیت این گشت ها را بر عهده داشه باشد به این دلیل که گشت های پراکنده و متعدد، خود به خود آسیب است بنابراین ساماندهی این گشت ها ضرورت دارد.

احمدی در ادامه سخنانش با بیان این که برپایی نمایشگاه بهاره در آستانه سال جدید کار خوبی است، تصریح کرد: در سال های خیلی گذشته، اتاق اصناف نسبت به برگزاری این نمایشگاه ها مقاومت می کرد اما ما بایستی با برپایی چنین نمایشگاه هایی، به اقشار مختلف مردم توجه داشته باشیم.

 سهمیه میوه شب عید در بازار رشت

افزایش سهمیه میوه شب عید در بازار رشت

فرماندار شهرستان رشت درباره توزیع میوه شب عید و استقبال خوب مردم اظهار کرد: سهمیه ای که سال گذشته برای استان گیلان در نظر گرفته شده بود، جوابگو نبود بنابراین بایستی بر اساس این که پارسال چه میزان توزیع و چه میزان تقاضا داشتیم، امسال سهمیه میوه شب عید را افزایش دهیم.

وی در رابطه با نقش ستاد تنظیم بازار نیز گفت: ستاد تنظیم بازار تنها برای شب عید و ماه رمضان نیست بلکه ستاد مستمری برای پایش، متعادل ساختن بازار و سوء استفاده های احتمالی است.

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها