مشترکین دائمی و اعتباری اپراتور همراه اول در روز تولدشان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری *10# و یا ارسال پیامک به شماره ۹۸۱۰+ هدیه روز تولد خود را که معادل 24 ساعت مکالمه رایگان درون شبکه‌ای و یا 120 امتیاز باشگاه فیروزه‌ای است را دریافت کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، مشترکین دائمی واعتباری اپراتور اول تلفن همراه موسوم به همراه اول، در روز تولد خویش 24ساعت مکالمه درون شبکه ای رایگان هدیه بگیرند.

بر اساس اعلام مدیران همراه اول، در مرداد ماه 1373 پس از راه‌اندازی فناوری تلفن همراه در کشور برای نخستین بار عرضه سیم کارت تلفن همراه در کشور کلید خورد. در سال 1389 پس از خصوصی شدن شرکت مخابرات ایران، این شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد و در حال حاضر شرکت ارتباطات سیار ایران با حدود بالغ بر 68.5 میلیون مشترک در یک هزار و 245 شهر با پوشش بیش از 70 هزار کیلومتر از جاده های کشور، گستره وسیعی از کشور را با ضریب نفوذ همراه اول حدود 84.2 درصد و برقراری ارتباط رومینگ بین‌الملل با 270 اپراتور در 112 کشور جهان را تحت پوشش خود قرار داده است.

یکی از سرویس‌های ویژه‌ای که هم اکنون مشترکین همراه اول از آن بهره‌مند هستند استفاده از طرح «هدیه روز تولد» است. این طرح همزمان با سالروز تولد تمامی مشترکان دایمی و اعتباری اپراتور همراه اول فعال می‌شود که شامل 24 ساعت مکالمه رایگان درون شبکه‌ای همراه اول و تلفن ثابت و یا 120 امتیاز باشگاه فیروزه‌ای که معادل 24 ساعت مکالمه رایگان درون شبکه به همراه 200 مگابایت اینترنت رایگان، است.

در طرح هدیه روز تولد همراه اول، همزمان با سالروز تولد مشترکین همراه اول، پیامکی مبنی بر تبریک این روز به مشترکین ارسال می شود و در آن از مشترکین درخواست می‌شود تا با شماره گیری کد دستوری #10* بسته هدیه روز تولد خود را فعال کنند.

مشترکین همراه اول در هر ساعتی از روز تولد خود که اقدام به شماره گیری کد دستوری #10* کنند، از همان ساعت تا 24 ساعت می‌توانند مکالمه رایگان درون شبکه‌ای همراه اول و تلقن ثابت را برقرار نمایند، لازم به ذکر است برای استفاده از این طرح تنها در روز تولد مشترک فعال بوده باید در روز درخواست هدیه آن را ارسال کرد چرا که پس از گذر ساعت از 12 نیمه شب پس از تولد مشترک قابل دریافت نخواهد بود.

گفتنی است؛ مشترکین برای دریافت هدیه روز تولدشان باید عدد 411 یا 412 را به سرشماره پیامکی 9810+ ارسال کرده و یا اینکه از طریق کدهای دستوری *10*411# یا *10*412# نسبت به فعال سازی این طرح اقدام کنند. در این کد دستوری راهنمای فعال سازی هدیه و بررسی روز تولد ثبت شده مالک حقیقی سیم کارت با ارسال عدد 419 به سرشماره پیامکی 9810+ و یا اطلاع از طریق کد دستوری #419*10* قابل دریافت است.

از نکات شایان توجه اینکه مشترکین دارای شرایط خاص و با بدهی معوقه و مشترکین با  وضعیت قطع یک طرفه، دوطرفه و سلب امتیاز و هم‌چنین مشترکین حقوقی مشمول دریافت بسته هدیه تولد نیستند.

نکته قابل ذکر دیگر اینکه، مالکین سیم کارت‌های دائمی و اعتباری، می‌بایست در روز تولد خود کددستوری مربوط به فعال سازی بسته هدیه مکالمه را شماره‌گیری کنند، چرا که درخواست‌هایی که قبل از ساعت 00:00 و بعد از ساعت 23:59 تاریخ تولد ارسال شوند، مورد پذیرش و پاسخگویی قرار نمی‌گیرند.

بر اساس این گزارش، با دریافت بسته هدیه روز تولد کلیه مکالمات درون شبکه مشترک تا 24 ساعت پس از زمان فعال‌سازی، رایگان بوده و بسته هدیه مکالمه تا 24 ساعت پس از فعال‌سازی توسط مشترک معتبر خواهد بود.

دیگر بخش هدیه 24 رایگان، روز تولد همراه اول، استفاده از ظرفیت ها و امتیازات باشگاه فیروزه‌ای برای مشترکین همراه اول است، پس از فعال سازی بسته امکان دریافت تمامی بسته‌های موجود متناسب با امتیاز مشترک در باشگاه فراهم بوده و این امتیازات اختصاص یافته به مشترکین تا پایان سال بعد اعتبار خواهد داشت و پس از آن منقضی می‌گردد. در پایان اینکه دریافت هدیه تولد از طریق اپلیکیشن یا وب سایت همراه من بخش خدمات من/ طرح‌های تشویقی نیز امکان‌پذیر است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج