موج
کدخبر : ۱۸۷۸۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-187804

رئیس مرکز ارتباطات مردمی 122 این شرکت از واگذاری اولین انشعاب آب و فاضلاب بصورت غیرحضوری از طریق سامانه 122 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، حمیدرضا ناطقی با اشاره به اهداف دولت الکترونیک اظهار کرد: در راستای اهداف این دولت و جلوگیری از خطرات و ترددهای غیرضروری سفرهای درون شهری همشهریان، با هدف ارائه خدمات غیرحضوری سامانه 122 راه اندازی و اولین انشعاب آب و فاضلاب بصورت غیرحضوری واگذار شد.

ناطقی با توجه به اقدامات شرکت آبفای گیلان در راه اندازی مرکز ارتباطات مردمی 122، افزود:  بازدید از شرکت های موفق در سطح کشور، برگزاری جلسات توجیهی با مدیران امور با محوریت 122، ایجاد کارگروه پیاده سازی و اجرای ساختار 122 و بازسازی و تجهیز ساختمان این مرکز را از اهم  برنامه های این شرکت عنوان کرد.

وی خرید نرم افزارها، سخت افزارها و ایجاد بسترهای مخابراتی و شبکه، استقرار و آموزش 17 اپراتور در شیفت های کاری 24 ساعته، وارد مدار نمودن تماس های مردمی از کل استان به مرکز 122، ثبت حوادث آب و فاضلاب بصورت نرم افزاری و ارجاع آن به مناطق (50 شهر)، ثبت تصاویر قبل و بعد رفع حادثه بصورت Online در نرم افزار سامعه (موبایل) و ردیابی خودروی اکیپ ها با GPS بصورت Online را از دیگر اقدامات این حوزه بر شمرد.

وی با تشریح روند واگذاری خدمت فروش از طریق سامانه 122 اظهار داشت: پس از تماس متقاضی با این سامانه و دریافت کد رهگیری ، نام ارزیاب شرکت و زمان بازدید آن به متقاضی پیامک شده و پس از بازدید و دریافت مدارک، هزینه به متقاضی اعلام می شود و با ثبت وصولی وجه در سیستم مشترکین، نسبت به نصب انشعاب اقدام خواهد شد.

گفتنی است؛ از خدمات 22 گانه شرکت های آب و فاضلاب به متقاضیان در حال حاضر سه خدمت فروش انشعاب آب، فروش انشعاب فاضلاب و فروش انشعاب آب و فاضلاب و همچنین اعلام کارکرد کنتور و دریافت صورتحساب راه اندازی شده است و بزودی این مرکز بصورت رسمی با حضور مقامات کشوری و استانی افتتاح خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها