موج

معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در حاشیه نمایشگاه کتاب و نرم‌افزار علوم قرآنی گفت: انجام برنامه‌های فرهنگی به هماهنگی و همکاری دستگاه‌های متولی فرهنگ در استان نیاز دارد.

محسن کرمیان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، ضمن اشاره به برنامه‌های جشن رمضان اظهار داشت: این‌گونه برنامه‌ها که محوریت فرهنگی و قرآنی دارد باید با دقت و برنامه‌ریزی خاصی برگزار شود که این مهم میسر نمی‌شود مگر با همکاری سازمان‌ها و نهادهای فرهنگی.

وی ضمن سپاس از همکاری دستگاه‌های مختلف اداری سطح شهر کرمانشاه خصوصاً شهرداری، شورای اسلامی شهر، سازمان تبلیغات، سازمان صداوسیما، اتحادیه تشکل‌های قرآنی، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کرمانشاه و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کرمانشاه، از حمایت‌های ویژه معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌ویژه دفتر تبلیغ و ترویج این معاونت صمیمانه سپاسگزاری کرد.

کرمیان در ادامه اظهار امیدواری کرد: این اداره کل بتواند طی این ده روز فضای مناسب مذهبی و معنوی را برای مردم استان خصوصاً عزیزان روزه‌دار ایجاد نماید.

لازم به ذکر است، نمایشگاه نرم‌افزار و کتاب قرآنی از ۱۰ صبح لغایت ۱۰ شب به مدت ۱۰ روز برای استفاده و بازدید عموم دایر است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها