English

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده:

بخش عمده بیماری از فضای مجازی سرایت می‌کند

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده: بخش عمده بیماری از فضای مجازی سرایت می‌کند و بر آموزش در این فضا تأکید داریم.

بخش عمده بیماری از فضای مجازی سرایت می‌کند
به گزارش خبرگزاری موج استان قم

، انسیه خزعلی، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده، صبح امروز ۲۰ اردیبهشت‌ماه در بازدید از کلینیک روانشناسی «آمین» قم که در زمینه آسیب‌های دختران فعالیت می‌کند، بیان کرد: با توجه به اهمیت موضوع زیست عفیفانه و اقدامات در این زمینه، تصمیم بر این شد که حتما در این مرکز حضور پیدا کنیم، این موضوع امروز مسئله جدی کشور است.

وی با بیان اینکه آموزش‌های زیست عفیفانه باید در دوران تحصیل و از آموزش و پرورش آغاز شود، گفت: علاوه بر درمان باید در بخش پیشگیری نیز فعالیت و تمرکز بیشتری داشته باشیم معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری در این زمینه حمایت‌های لازم را انجام می‌دهد.

معاون رئیس‌جمهور افزود: هم چنین باید در حوزه تربیت مربی کافی اقدامات موثرتری انجام شود، که در این راستا با همکاری معاونت زنان ریاست جمهوری و آستان قدس رضوی مربیانی برای فعالیت در حوزه آموزش خانواده‌ها و زیست عفیفانه تربیت شده است.

خزعلی با بیان اینکه سند‌های مختلفی برای این امر در معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری آماده و نهایی شده است، گفت: به دلیل فراگیری امروز این معضل در کشور نیاز به اقدامات بیشتر و مؤثرتری وجود دارد؛ بخش عمده بیماری از فضای مجازی سرایت می‌کند و بر آموزش در این فضا تأکید داریم.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه