English

افتتاح نخستین درمانگاه طب مکمل در درمان ناباروری در قم

نخستین درمانگاه طب مکمل در درمان ناباروری در قم افتتاح شد.

افتتاح نخستین درمانگاه طب مکمل در درمان ناباروری در قم

به گزارش خبرگزاری موج قم، مدیر درمان این مرکز در افتتاح کلینیک طب مکمل طی سخنانی عنوان کرد: با توجه به‌ اینکه آموزه های طب سنتی با فرهنگ مردم ایران آمیخته است درمانگاه طهورا درصدد بر آمده است که برای تاثیر بیشتر درمان نازایی از آموزه های طب سنتی نیز استفاده کند.

سیدرضا طباطبایی افزود: میان پزشکان طب سنتی و طب نوین همواره اختلاف نظر وجود داشته و این دو گروه نظرات یکدیگر را قبول ندارند لذا به این منظور جلسات متعددی بین صاحبنظران طب سنتی و پزشکان متخصص طب مدرن برگزار شد و با همفکری به یک پروتکل درمانی و زبان مشترک بین اطبای طب سنتی و مدرن رسیدیم.

وی ادامه داد: دراین پروتکل مقالات و یافته های علمی در زمینه طب مکمل بکار گرفته شده و تداخلات دارویی و درمانی در نظر گرفته شده است.

مدیر درمان کلینیک طهورا افزود: برای نخستین بار در کشور طب سنتی به شکل تخصصی در حوزه درمان ناباروری ورود پیدا کرده و با این اقدام از هر دو طب جهت درمان ناباروری کمک گرفته می شود.

وی گفت: هدف از بکارگیری طب سنتی در کنار طب رایج، تغییر عادت های غلط و اصلاح روش زندگی به منظور درمان ناباروری با موفقیت بیشتر است.

وی تاکید کرد: بکارگیری طب مکمل به معنی حذف روش های رایج و علمی درمان نیست بلکه فعالیت پزشکان طب مکمل در راستای طب نوین است.

مرکز پیشرفته و تخصصی درمان ناباروری طهورا، به تجهیزات و آزمایشگاه‌های پیشرفته و اتاق‌ عمل های جراحی و بخش جنین شناسی پیشرفته مجهز است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه