موج
کدخبر : ۴۱۴۳۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-414323

مدیر دفتر روابط‌عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان قم از برگزاری طرح «رقابت در خدمت» با حضور مسئولان آبفای قم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، مدیر دفتر روابط‌عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان قم در حاشیه این طرح به خبرنگار ایرنا گفت: در راستای اجرای طرح «رقابت در خدمت» که از سوی استانداری به دستگاه های اجرایی استان تکلیف شده است؛ این طرح هر هفته در مصلای قدس برگزار می شود.

محمد کربلایی ابراهیمی افزود: این هفته تعدادی از معاونان، مدیران و کارشناسان شرکت آب و فاضلاب استان قم در مصلای قدس حضور یافتند و از نزدیک پاسخگوی پرسش‌ها و مطالبات مردمی بودند.

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان قم نیز به ایرنا گفت: از کلیه مشترکان محترم این شرکت تقاضا داریم با توجه به محدودیت تامین منابع آب در استان؛ در میزان مصارف خود دقت نظر لازم را داشته باشند.

جواد پیرحاجاتی خاطرنشان کرد: همچنین از همه مشترکان تقاضا داریم، با پرداخت به موقع صورت‌حساب‌های خود ما را در ارایه خدمات پایدار به مشترکان یاری کنند.        

طرح «رقابت در خدمت» هر هفته با حضور مسئولان و کارشناسان یکی از دستگاه‌های اجرایی استان قم، در مصلای قدس پیش از برگزاری آیین عبادی ـ سیاسی نماز جمعه انجام می‌شود و مردم می‌توانند به صورت مستقیم مسایل، مشکلات، خواسته‌ها، دیدگاه‌ها و پیشنهادهای خود را با مسئولان در میان بگذارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها