موج
کدخبر : ۴۱۴۰۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-414067

محمدحسین ظرفیان در مراسمی به عنوان سرپرست جدید بنیاد نخبگان استان قم معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، آئین تقدیر از ریاست قدیم بنیاد نخبگان استان قم و معرفی سرپرست جدید این بنیاد باحضور مرتضی احسانی سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان، احمد حاجی‌زاده معاون سیاسی و امنیتی استانداری، و حجت الاسلام والمسلمین عسگر دیرباز رئیس دانشگاه قم و تنی چند از نخبگان استانی در سالن جلسات بنیاد نخبگان استان قم برگزار شد.

محمد محمدرضایی ریاست اسبق بنیاد نخبگان استان قم در این آئین با اشاره به اینکه با حوزه علمیه نیز ارتباط مطلوبی داشته‌ایم، مطرح کرد: طبق سنجش انجام شده، بحث‌ها و شبهات اعتقادی در میان نخبگان زیاد است که متاسفانه بنیاد ما در این زمینه‌ها عملکرد مطلوبی نداشته است که ما در این راستا پیشنهاد استفاده از ظرفیت طلاب و علما در قم را ارائه دادیم که مورد استقبال واقع نشد.

وی افزود: اینکه نخبگان از کشور خارج شده ولی بسیجیان در خط مقدم جنگ از کشور خود دفاع می‌کنند از همین آموزش‌های اعتقادی و تربیت‌های دینی اثر می‌گیرد.

محمدحسین ظریفیان نیز با بیان اینکه موسس بنیاد رهبر انقلاب هستند، مطرح کرد: ایشان در سخنرانی‌های متعدد نسبت به مدیریت مناسبت بنیاد نخبگان و لزوم رسیدگی به امور نخبگان تاکیدات بسیاری داشته‌اند.

همچنین احمد حاجی‌زاده معاون سیاسی امنیتی استانداری قم طی سخنانی با تاکید بر اینکه سردار سلیمانی به عنوان یک نماد در جمهوری اسلامی است، عنوان کرد: مقام معظم رهبری ۵ خصوصیت تدبیر، عامل بودن، شجاعت، اخلاص و انقلابی‌گری را برای شهید سلیمانی به کار بردند که باید برای تمام مسئولین و مدیران الگو باشد.

در ادامه نیز مرتضی احسانی سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان با بیان اینکه اقدامات مطلوبی طی سالیان گذشته در بنیاد ملی نخبگان انجام شده است، مطرح کرد: حدود ۲۰۰ نفر از دانشمندان ایرانی که در ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان درحال فعالیت و تحصیل بودند به کشور بازگشتند و در میهن خود فعالیت دارند و این امر تنها با همکاری و حمایت تمام مجموعه بنیاد ملی نخبگان میسر شده است.

در انتهای مراسم نیز سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان ضمن قرائت متن حکم انتصاب محمدحسین ظریفیان با لوحی از زحمات محمد محمدرضایی تقدیر کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها