موج
کدخبر : ۴۰۶۵۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-406534

دبیر سمپوزیوم نقش‌آفرینی و همگرایی سازمان‌های ذینفع در توسعه گردشگری شهری از فعال شدن دبیرخانه سمپوزیوم گردشگری در قم خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، حمید نادری اظهار داشت: علاوه بر تشکیل دبیرخانه سمپوزیوم گردشگری، جلسه‌های مرتبط با آن در شورای شهر، دانشگاه قم، معاون حمل‌ونقل و ترافیک و سازمان بهسازی و نوسازی اطراف حرم برگزار می‌شود.

وی به لزوم و اهمیت تشکیل تقویم جلسات سمپوزیوم اشاره کرد و افزود: تشکیل تقویم جلسات سمپوزیوم برای هماهنگی برنامه‌های نوروز سال آینده با توجه به‌پیش بینی افزایش میزان سفر و گردشگر نیز از دیگر برنامه‌های پیش رو است.

نادری به اجرای برنامه‌های اداره گردشگری در حوزه اجرای تورهای قم شناسی به‌منظور معرفی ظرفیت‌های گردشگری تاریخی تفریحی و علمی قم اشاره کرد و گفت: در این راستا نقش‌آفرینی، همگرایی سازمان‌های ذینفع در توسعه گردشگری شهری و برگزاری جلسات تخصصی در مدیریت شهری به‌منظور بررسی فرصت‌ها، چالش‌ها و منابع درآمد پایدار گردشگری شهری موردتوجه است.

دبیر سمپوزیوم نقش‌آفرینی و همگرایی سازمان‌های ذینفع در توسعه گردشگری شهری تصریح کرد: همچنین پیشنهاد تشکیل ستاد گردشگری در تعریف و اجرای پیوست گردشگری و اقتصادی پروژه‌های شهری برای ارائه خدمات فرهنگی و اطلاع‌رسانی و بررسی فرصت‌های درآمدزایی در حوزه گردشگری به‌منظور افزایش رضایتمندی و ماندگاری زائرین و گردشگران دنبال می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`