موج
کدخبر : ۴۰۶۵۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-406532

شهردار قم با صدور پیامی فرارسیدن هفته بسیج را گرامی داشته و تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری موج قم، متن پیام سید مرتضی سقائیان نژاد به شرح زیر است:

بسیج عنایتی الهی است که اخلاص را مصداق بخشید و فهم خوب بودن و خوب ماندن را در عصر حاضر آسان ساخت.

این نهاد با برکت به وسعت مردم و به قدمت فرهنگ ناب اخلاقی با ابتکار امام راحل تشکیل و با حمایت و درکنار این مرد بزرگ و انقلاب به عنوان بازویی مقتدر و خودباور به‌خوبی درخشید و تداوم یافت و از برکات حضور این مظهر اتحاد و معبر انسجام؛ اقتدار، امنیت، در عرصه جنگ‌های سخت و نرم سرافرازانه نمودار گردید و با باورمندی به توانمندی دست یافت.

بسیج، گفتمانی فرهنگ‌ساز و چیدمانی حماسه‌ساز است و به هر ساحتی که احساس تکلیف شد ورود کرد و برآیند عملکردش، بهترین‌ها بود و الگوها با موفقیتش به زیبایی درخشیدند و در حافظه‌ی تاریخ ثبت و ماندگار گردیدند. بسیج، فرهنگی وظیفه‌محور و بسیجی مخلصی ولایت‌مدار است.

طرف معامله‌ی این برآیند وجدان عمومی، حق تعالی است و رزمایش دیگرخواهی را بر نمایش خودستایی ترجیح دادن است که با ورود این عطر وقف خدمت، لبخند رضایت بر چهره زیبای مردم خودنمایی می‌کند. بی‌مهری، کنایه، مشکلات و دشمن مانعی برای تحقق اهدافش نیست و در دوران و شرایط مختلف، پاسخ‌هایی مقتدر و مبتنی بر عقلانیت دارد.

بی‌شک هر نوع بی‌توجهی و بی‌احترامی به بسیج، هم‌آوایی خواسته یا ناخواسته با دشمن است.

اینجانب هفته بسیج و سال‌روز تشکیل این نهاد ارزشمند را به تمامی خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و بسیجیان سر افراز ایران اسلامی به ویژه مردم شریف استان قم تبریک عرض نموده و موفقیت و سربلندی بسیجیان گران‌قدر را در پرتو رهبری‌های حکیمانه مقام معظم رهبری مدظله العالی از خدواند متعال مسئلت دارم.

سید مرتضی‌ سقائیان‌نژاد

شهردار قم

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`