موج
کدخبر : ۳۸۴۹۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-384992

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم از برگزاری کلاس‌های آموزشی رایگان در سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، عباس جعفری با تأکید بر اهمیت آموزش در افزایش ایمنی در شهر اظهار داشت: یکی از برنامه‌های سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم ارائه آموزش‌های لازم برای افزایش ایمنی شهروندان است.

وی آموزش‌های سازمان آتش‌نشانی را کاملاً رایگان اعلام کرد و افزود: همه آموزشهای سازمان آتش‌نشانی، به‌جز چند مورد محدود تخصصی، برای شهروندان کاملاً رایگان برگزارشده و شهروندان می‌توانند از این فرصت برای افزایش ایمنی خود و خانواده خود استفاده کنند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم فرهنگ‌سازی و ارائه آموزش‌های ایمنی را سرمایه‌گذاری برای شهرداری و شهر دانست و بیان کرد: آموزش در حوزه آتش‌نشانی در نگاه شهرداری نوعی سرمایه‌گذاری بوده و سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم با نگاه کلان به این موضوع نگاه می‌کند.

وی ادامه داد: هرچقدر شهروندان با مباحث ایمنی بیشتر آشنا شوند، خسارات مالی و جانی کمتری متوجه آن‌ها شده و به‌تبع آن نیز تعداد عملیات‌های نجات کمتر شده و هزینه‌های شهرداری برای تأمین بودجه این بخش سازمان کاهش پیدا می‌کند.

جعفری در پایان با درخواست از شهروندان برای حضور در دوره‌های آموزشی تصریح کرد: این آموزشها برای تمام گروه‌های سنی و اقشار جامعه اعم از مدارس، ادارات و ارگان‌ها و صنوف برگزارشده و شهروندان می‌توانند در کلاسهای اموزشی حضور پیدا کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها