موج
کدخبر : ۳۸۴۲۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-384222

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم از شناسنامه‌دار شدن کیوسک‌های سازمان میادین شهرداری قم خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، علیرضا مظفری با اشاره به اهمیت ساماندهی کیوسک‌های خدماتی این سازمان اظهار داشت: یک شناسه یا یک کُد (پلاک) برای هر کیوسک مشخص و نصب‌شده که از طریق این کُد، دسترسی برای دریافت اطلاعات کامل غرفه امکان‌پذیر است.

وی ابراز کرد: ۵۷ کیوسک تنقلات، ۱۳ کیوسک مطبوعات، ۲ کیوسک عرضه گُل و همچنین ۲۳ کیوسک عرضه یخ بهداشتی که به‌صورت موقت و فصلی فعالیت کرده ازجمله غرف مشمول در اجرای این طرح هستند.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم در تشریح روند نظارت بر کیوسک‌های سطح شهر، به نظارت‌پذیر کردن منصوبات مذکور اشاره کرد و افزود: اخذ بیمه آتش‌سوزی و بیمه مسئولیت مدنی از کلیه کیوسک‌های عرضه تنقلات و مطبوعات، با هدف نظارت بیشتر بر عملکرد این منصوبات و ایمنی بیشتر انجام‌شده است.

وی در خصوص اجرای طرح ساماندهی شکل ظاهری و یکسان‌سازی بصری کیوسک‌ها نیز یادآور شد: این عملیات در جهت ارتقای زیباسازی سیما و منظر شهری، شامل رنگ‌آمیزی بدنه، نصب سایبان متحدالشکل و جمع‌آوری اجناس خارج از محوطه فعالیت کیوسک است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها