موج
کدخبر : ۳۸۰۴۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380431

مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری قم از تخفیف 30 درصدی عوارض پسماند برای پرداخت‌های نقدی عوارض نوسازی و عمران شهری خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، محمد وحید نیا با اشاره به آخرین مصوبه شورای اسلامی شهر در خصوص زمان پرداخت عوارض نوسازی و عمران شهری در سال جاری اظهار داشت: امسال نیز شهرداری قم برای شهروندان خوش‌حساب در پرداخت عوارض نقدی آیتم‌های تشویقی در نظر گرفته است.

مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری قم به تصویب تبصره ۴ از ماده ۲۶ ، تعرفه مصوب توسط شورای اسلامی شهر اشاره کرد و افزود: مؤدیانی که تا پایان شهریورماه نسبت به پرداخت عوارض نوسازی و عمران شهری سال جاری به‌صورت نقدی اقدام نماید از ۱۰ درصد جایزه خوش‌حسابی برخوردار خواهند شد.

وحیدنیا از ارائه ۳۰ درصد تخفیف هزینه خدمات مدیریت پسماند نیز خبر داد و تأکید کرد: مؤدیانی خوش‌حساب علاوه بر ۱۰ درصد جایزه خوش‌حسابی سال ۱۴۰۰ از ۳۰ درصد تخفیف هزینه خدمات مدیریت پسماند نیز بهره‌مند می‌شوند.

وی با تأکید پرداخت به‌موقع عوارض نوسازی و عمران شهری تا پایان شهریورماه سال جاری یادآور شد: این دو آیتم تشویقی تنها تا پایان شهریورماه اعمال‌شده و در صورت پایان زمان اعلام‌شده هیچ‌گونه تخفیفی شامل عوارض شهروندان نخواهد شد.

مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری قم ادامه داد: پرداخت به‌موقع عوارض، علاوه بر برخورداری شهروندان از فرصت‌های تعریف‌شده، شهرداری را نیز در ارائه خدمات مطلوب‌تر در کمک کرده و امکان ایجاد فرصت‌های جدید را برای شهروندان فراهم می‌کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها