موج
کدخبر : ۳۸۰۴۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380430

مسئول واحد کودک و نوجوان حرم مطهر بانوی کرامت از تولید محتواهای ویژه فضای مجازی برای افزایش مشارکت در انتخابات به همت این مرکز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، حجت‌الاسلام مرتضی جعفری در گفت‌وگویی اظهار کرد: مرکز نوجوانان فاطمی آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها در آستانه انتخابات ریاست جمهوری اقدام به تولید محتوای « دعوت به انتخابات » با هدف حضور حداکثری مردم در انتخابات کرده است.

وی با بیان تولیدات مرکز نوجوانان فاطمی برای مخاطبان کودک و نوجوان است، افزود: در این محتواها سعی شده است که با استفاده از ظرفیت کودکان و نوجوانان مفاهیمی را برای خانواده‌ها منتشر کنیم و با مشارکت کودکان، بزرگ‌تر را به حضور در انتخابات تشویق کنیم.

مسئول مرکز نوجوانان فاطمی با اشاره به اینکه آینده کودکان و نوجوانان بستگی به انتخاب امروز بزرگترها دارد، گفت: یکی از موضوعاتی که در کلیپ‌ها و عکس نوشت‌ها روی آن تأکید شده ساختن آینده بهتر برای فرزندان با شرکت در انتخابات و انتخاب فرد اصلح است.

وی مخاطب واقعی این مجموعه محتوایی را رأی اولی‌ها و والدین کودکان دانست و بیان کرد: انتقال مفاهیمی از جمله معیارهای انتخاب اصلح، فواید حضور حداکثری درانتخابات، تأثیر انتخاب اصلح بر آینده کشور و مسئولیت داشتن نسل امروز جامعه نسبت به نسل فردا از مهم‌ترین اهداف تولید این محتواها است.

جعفری ادامه داد: این محتواها در قالب عکس، نوشته و کلیپ توسط مرکز نوجوانان فاطمی تهیه و تولید می‌شود و روزانه یک محتوا در بستر فضای مجازی به ویژه شبکه‌های اجتماعی و صفحه اختصاصی مرکز نوجوانان فاطمی و کانال رواق کودک حرم مطهر در بستر ایتا منتشر می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها