موج
کدخبر : ۳۷۹۲۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379267

مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم بر لزوم تبدیل روابط عمومی‌ها به قطب فرهنگی تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، ابوالقاسم مقیمی گردهمایی روسا، مسئولان و فعالان ارتباطات و روابط عمومی شهرداری قم اظهار داشت: نگاه روابط عمومی نباید خدماتی باشد و اگر به این سمت حرکت کنیم دچار خسارت می‌شویم.

وی با تأکید بر اینکه روابط عمومی‌های فعال در سازمان‌ها و مناطق شهری قم باید به قطب فرهنگی تبدیل شوند، تصریح کرد: اگر روابط عمومی‌ها توانستند به قطب فرهنگی تبدیل شوند می‌توانند تأثیرگذاری شایسته‌ای داشته باشند.

مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری ورزشی شهرداری قم افزود: تغییر جایگاه فرهنگی سازمان‌ها و مناطق شهری نیز یک ضرورت است و باید با برطرف کردن مسائل و مشکلات موجود به دنبال ارتقاء برنامه‌های فرهنگی باشیم.

وی با اشاره به اینکه شهرداری نزدیک‌ترین لبه خدمت‌رسانی به مردم بوده و برای نظام جمهوری نیز نقطه انتقال خدمات نظام جمهوری اسلامی به شمار می‌رود، گفت: اگر به این مهم اعتقاد داشته باشیم می‌توانیم نوع نگاه مردم در شهر قم به شهرداری را تغییر دهیم.

مقیمی با قدردانی از فعالیت‌های صورت گرفته توسط سازمان‌ها و مناطق شهری شهرداری قم خواستار ایجاد هیئت اندیشه‌ورز به‌منظور تبادل‌نظر و ارتقاء دانش کارشناسان روابط عمومی شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها