موج
کدخبر : ۳۷۶۸۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376850

دبیرکل مجمع علمی ثقلین از فشار سنگین روز قدس روی رژیم صهیونیست خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، حجت‌الاسلام و المسلمین فواد کاظم المقدادی عصر سه شنبه در دومین کنگره بین المللی قدس شریف در قم با اشاره به فتنه انگیزی رژیم صهیونیستی در میان کشورهای اسلامی، شکست و نابودی حتمی آنها را بر اساس آیات قرآن کریم مورد توجه قرار داد و گفت: تلاش اسرائیل غاصب برای عادی سازی روابط با کشورهای اسلامی از همان ابتدای فساد و جنایت در فلسطین وجود داشت.

وی با بیان اینکه پس از حرکات جهادی در فلسطین، صهیونیست ها این گروههای جهادی را متفرق و محاصره و تضعیف کردند، اظهار داشت: صهیونیست ها به دنبال ایجاد یک هویت جعلی برای فلسطینی ها بودند تا جهاد و مقاومت را در میان آنها از میان برده و آنها را به سمت دیپلماسی ببرند.

دبیرکل مجمع علمی ثقلین با بیان اینکه صهیونیست ها تلاش کردند تا مسأله فلسطین را یک مسأله عربی و نه اسلامی جلوه دهند، این توطئه را یک مرحله دیگر از عادی سازی روابط با کشورهای اسلامی عنوان کرد و افزود: بعد از شکست مفتضحانه ارتش های عربی در برابر اسرائیل، دشمنان به دنبال القای شکست ناپذیری ارتش اسرائیل در میان مسلمانان بودند.

وی با اشاره به عادی سازی روابط اسرائیل با همسایگان فلسطین و تبدیل این دولت به یک حکومت خودمختار کوچک و بی دفاع، خاطرنشان کرد: پس از این اتفاق های ناگوار، نور امید با پیروزی انقلاب اسلامی در میان امت های مسلمان درخشید.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) با شکست مستکبران و اعلام روز جهانی قدس تحول عظیمی را در منطقه ایجاد کرد، گفت: در اوج رنج و محنت امت های اسلامی، گروه های مقاومت در کشورهای اسلامی شکل گرفت، از جمله مهمترین آنها حزب الله است که شعله مقاومت را همواره فروزان نگه داشته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها