موج
کدخبر : ۳۷۵۳۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375301

جانشین فرمانده انتظامی استان قم رعایت کامل حرمت ماه مبارک رمضان مورد تاکید قرار داد و گفت: فضای معنوی ماه رمضان در پیشگیری از بروز جرایم و ناهنجاری های اجتماعی بسیار اثر گذار است و همواره در این ماه با برکت شاهد کاهش آمار وقوع جرایم بوده ایم.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سرهنگ بهادر اسماعیلی اظهار داشت: ماه مبارک رمضان ، ماه بندگی خداوند متعال و بهار قران است و مردم در این ماه مبارک با اشتیاقی وصف نشدنی به عبادت پروردگار خود می پردازند بنابر این پلیس نیز بایستی با برنامه ریزی در جهت تامین امنیت همه جانبه در این ماه تلاش کند تا  مردم با امنیت خاطر بیشتری، بندگی خالق خویش را بجای آورند.

وی افزود: رعایت حرمت ماه مبارک رمضان بر همگان بویژه کسانی که از روزه گرفتن معذورند، مورد تاکید است .

جانشین فرمانده انتظامی استان ادامه داد: پیشگیری اجتماعی و انتظامی، همپوشانی دستگاه های مرتبط با مقوله امنیت، استفاده از ظرفیت رسانه ها و فضای مجازی در پیشگیری از جرایم در این ماه حائز اهمیت فراوان است.

وی با تاکید بر رعایت حقوق شهروندی و پیگیری مطالبات شهروندان در حوزه های انتظامی گفت: عملکرد صحیح کارکنان پلیس، رضایت مندی مردم و در نهایت رضایت خداوند را در پی دارد.

سرهنگ اسماعیلی تصریح کرد: با آموزش های همگانی و مشاوره ای در جوامع هدف ،می توان مشارکت مردمی در ایجاد نظم و امنیت را جلب کرد و سرمایه اجتماعی پلیس را ارتقا داد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها