موج
کدخبر : ۳۷۵۲۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375299

صدقات قمی‌ها به کمیته امداد این استان در سال ۹۹ بیش از ۱۵ میلیارد و ۳۳۴ میلیون تومان و زکات آنها هشت میلیارد و ۷۶۶ میلیون تومان بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید محمدرضا میره ای ، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قم با اشاره به اینکه یکی از سال‌های سخت اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا و تحریم‌های ظالمانه علیه ایران را پشت سر گذاشتیم گفت: مردم نیکوکار قم با صدقات ۱۵ میلیارد و ۳۳۴ میلیون تومانی خود ثابت کردند همیشه به فکر ایتام و محرومان جامعه هستند.

وی رشد ۲۲ درصدی صدقات مردم در شرایط خاص کرونا و تعطیلی بسیاری از کسب‌وکارها را نشان از اعتماد مردم به این نهاد دانست و گفت: مجموعه امدادگران این نهاد در استان قم، قدردان چنین مردم شریف و سخاوتمندی هستیم.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قم پرداخت هشت میلیارد و ۷۶۶ میلیون تومان زکات توسط مؤدیان زکات در سال گذشته را خاطرنشان و اظهار کرد: کمک‌های مردم به این نهاد بر اساس نیت‌های آن‌ها در زمینه‌های معیشت، مسکن، درمان، ازدواج و تحصیل نیازمندان هزینه می‌شود.

وی ضمن دعوت از مردم نیکوکار استان برای شرکت در مرحله سوم پویش ایران همدل گفت: روش‌های مشارکت در شرایط کنونی از طریق کد دستوری #025*8877* و کارت 6037997900001125 بانک ملی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها