موج
کدخبر : ۳۷۳۳۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373357

استاندار قم بر تکمیل فاز نخست قطار شهری طی سه ماه آینده تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، بهرام سرمست به همراه تیم‌عمرانی استان و برخی از مدیران شهری از آخرین وضعیت روند اجرایی ساخت مترو قم بازدید نمود.

وی سپس در نشستی با مدیران قرارگاه خاتم الانبیا طی سخنانی با اشاره به جلسه با معاون اول ریاست جمهوری ‌از دستور ایشان برای اختصاص ۲ رام‌قطار ویژه مترو قم خبرداد و ابراز امیدواری کرد تا براساس پیشرفت طرح امکانات لازم جهت بهره برداری از متروی قم اختصاص یابد.

استاندار قم با اشاره به انتصاب رئیس جدید قرارگاه خاتم الانبیا افزود: تغییرهای مدیریتی در قرارگاه خاتم الانبیا نباید هیچ خللی در اجرای متروی قم‌ ایجاد کند.

 سرمست در ادامه بیان کرد: طرح قطاری شهری مورد توجه ارکان مدیریتی استان است و برای بنده نیز از مهمترین طرح‌های شهری است.

وی با ابراز خرسندی از پیشرفت طرح طی چند ماه اخیر خاطرنشان کرد : در جهت تسریع و تکمیل‌ طرح قطارشهری قم نباید از هیچگونه اقدامی ‌مضایقه شود. 

سرمست با اشاره به حمایت‌های شهرداری و اعضای شورای شهر بویژه قرارگاه خاتم الانبیا از قطار شهری قم‌ افزود: امیدواریم با همت والای پیمانکاران و سازمان قطار شهری شاهد بهره برداری از این طرح بر اساس زمانبندی مشخص شده باشیم.

این مقام عالی اجرایی در قم گفت: اختصاص ۴۵۰۰ میلیارد ریال به‌صورت اسناد خزانه به طرح قطار شهری قطعا در پیشبرد و پیشرفت چشمگیر این طرح تاثیرگذار خواهد بود.

 سرمست در پایان بر بهره گیری از ظرفیت‌های استانی و تامین فولاد و سیمان از منابع داخل استان در جهت تکمیل طرح را نیز مورد تاکید قرار داد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها