موج
کدخبر : ۳۷۱۶۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371614

معاون استانداری قم از عدم کمبود در کالاهای اساسی خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، مهرداد غضنفری روز سه شنبه در حاشیه جلسه کارگروه تنظیم بازار در جمع خبرنگاران، افزود: ذخیره شکر، روغن و برنج در قم مطلوب است و درخصوص ماه رمضان نیز پیش بینی های لازم جهت تامین کالاهای اساسی صورت گرفته است.

وی با اشاره به چالش صف مرغ، یادآور شد: تولید مرغ در قم بین ۶۰ تا ۸۰ تن در نوسان است در حالی که مصرف و نیاز واقعی استان بیش از این میزان است و کمبود نیاز قم همواره از سایر استانها تامین شده است.

به گفته وی، تفاوت قیمت با استانهای همجوار و پایبندی کامل به مصوبات ستاد تنظیم بازار سبب شده تا صف هایی برای تهیه و خرید مرغ در این استان تشکیل شود و از مردم درخواست داریم تا نگران کمبود مرغ نباشند چرا که نسبت به اسفندماه سال گذشته ۳۰۰ هزار عدد جوجه ریزی استان افزایش یافته است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم با اشاره به استفاده از مرغ منجمد برای تنظیم بازار و رفع نیازهای اساسی مردم تصریح کرد: از اسفندماه سال قبل تا کنون ۴۰۰ تن مرغ منجمد توزیع و ۲۰۰ نقطه توزیع با حضور ناظران محلی فعال شده است..

وی اظهار داشت: با دستور امروز رییس جمهوری و تدابیر ستاد تنظیم بازار کشور پیش بینی می شود در آینده شاهد کاهش قیمت مرغ باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها