موج
کدخبر : ۳۷۱۱۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371186

مدیر منطقه پنج شهرداری قم گفت: بلوار پیامبر اعظم(ص) برای جشن‌های نیمه شعبان آذین‌بندی شد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، علیرضا اقبالیان با اشاره به فرارسیدن ایام نوروز و اعیاد شعبانیه، وضعیت معابر منتهی به مسجد مقدس جمکران را تشریح کرد و اظهار داشت: بیش از ۲۰۰ میلیون تومان توسط منطقه پنج هزینه آذین‌بندی اطراف مسجد مقدس جمکران شده است.

مدیر منطقه پنج شهرداری قم نورپردازی بلوار پیامبر اعظم(ص) را یکی از برنامه‌های شهرداری منطقه پنج عنوان کرد و افزود: از ابتدا تا انتهای بلوار آذین‌بندی و نورپردازی شده و آسفالت بلوار و لکه‌گیری شوارع و معابر منتهی به مسجد در دستور کار قرارگرفته است.

اقبالیان ادامه داد: رنگ‌آمیزی جداول و گل‌آرایی عرصه‌ها و فضای سبز و آماده‌سازی بوستان‌های نیز در حال انجام بوده و با توجه به این‌که نوع پذیرایی مهمانان در جشن نیمه شعبان هنوز مشخص نیست برنامه‌های فرهنگی بیشتر در فضای مجازی اجرا می‌شود.

وی از آماده‌سازی پارکینگ‌ها نیز خبر داد و تأکید کرد: هماهنگی‌های لازم با اداره برق انجام‌شده و نصب نورافکن‌ها در پارکینگ‌ها در حال انجام بوده و نواقص شوارع در نورپردازی با همکاری اداره برق در حال برطرف شدن است.

مدیر منطقه پنج شهرداری قم برپایی ایستگاه‌های صلواتی فرهنگی را مطرح کرد و گفت: در حال ثبت‌نام برای برپایی ایستگاه‌های صلواتی فرهنگی بوده و بنرهای خوش‌آمد گویی و تبریک عید نیز با هماهنگی روابط عمومی مرکز در سطح شهر نصب می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها