موج
کدخبر : ۳۵۵۵۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-355595

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر قم از مراحل پایانی تملک بزرگترین بزرگراه شهری در قم خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، محسن محرری با اشاره به روند تملک مسیر بلوار فردوسی، اظهار داشت: رینگ فردوسی بزرگترین پروژه بزرگراهی داخل شهر قم است که مناطق سه، دو، شش، چهار، پنج و یک را بهم متصل می‌کند.

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر قم با اشاره به طول بلوار فردوسی، افزود: این بلوار یکی از اصلی‌ترین پروژه‌های ترافیکی شهر قم است که با مجموعاً با ۲۰ کیلومتر طول نقش مهمی در روان‌سازی ترافیک در مناطق مختلف شهر قم دارد.

محرری با اشاره به کلنگ زنی پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان نماز این پروژه را یکی از تکه‌های پازل بلوار فردوسی نامید و تأکید کرد: تقاطع غیرهمسطح نماز یکی از پروژه‌های مهمی است که نقش مؤثری در بهبود ترافیک این منطقه داشته و حجم ترافیکی که از بلوار آیت‌الله بروجردی و میدان مرجعیت به‌طرف مناطق یک و هفت منتقل می‌شود، در اینجا ساماندهی می‌شود.

وی با اشاره به پیگیری آزادسازی محور فردوسی در سالهای گذشته، افزود: هرسال بخشی از این پروژه آزادسازی و اجرا می‌شود که تا به امروز بیش از ۹۰ درصد محور فردوسی آزادسازی شده است.

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر قم ادامه داد: تا پایان سال هم بخش دیگری از این پروژه که حدفاصل بلوار جمهوری تا بلوار شهید شاهرودی و مدرسه هدایتی است آزاد می‌شود و در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها